У НІЖИНСЬКОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ НУБІП УКРАЇНИ ВІДБУЛАСЯ УРОЧИСТА ПОСВЯТА ПЕРШОКУРСНИКІВ У СТУДЕНТИ

       Щороку в Ніжинському фаховому коледжі НУБіП України підтримується добра традиція: навчальний рік розпочинається святом усієї родини, яка поповнюється новими студентами, – Днем знань та урочистою посвятою першокурсників у студенти.  Проте війна внесла корективи, і цьогоріч святкова концертна програма була замінена зустрічами першокурсників з адміністрацією коледжу, розведеними в часі за  відділеннями.

       З вітальним словом до першокурсників, викладацького колективу та всіх присутніх звернулася директор коледжу Олена Литовченко, яка побажала здоров’я, перемоги,  миру, успіхів, злагоди та розповіла про традиції коледжу й можливості продовження навчання в університеті.

       Під час церемонії посвяти у студенти представникам першокурсників Бойку Максиму, Гой Катерині, Колеснику Кірілу,  Кравчуку Іллі, Кубраку Юрію, Кулику Владиславу, Лапці Данилу, Мірошнику Владиславу, Покрасьону Дмитру, Фесенку Максиму випала честь отримати з рук керівництва коледжу та голови студентської ради символічні Ключ Знань, Залікову Книжку та Студентський квиток і проголосити Урочисту Присягу студента Відокремленого структурного підрозділу «Ніжинський фаховий коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України».

       Зустріч пройшла у невимушеній доброзичливій атмосфері. Тож хочеться побажати, щоб ця позитивна енергія залишалася зі студентами нового набору протягом усього року.

       Нехай нинішній навчальний рік відкриє перед усіма студентами нові горизонти пізнання себе й світу, викладачів надихне успіхами вихованців, а батьків – гордістю за своїх дітей.
Усім нам Перемоги і Миру!
Слава Україні! Героям Слава!
Наталія Шевченко,
заступник директора з виховної роботи

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: nfk_nubip_vstup@ukr.net

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

 
 

111 111 111 111 111