8 та 9 травня Україна відзначає День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. До цих пам’ятних дат та 123-ї річниці Національного університету біоресурсів і природокористування України викладачі історії Володимир Шевченко та Наталія Шевченко традиційно провели студентську науково-практичну інтернет-конференцію «Герої моєї родини».
![](/media/foto/news/news_20210507_015.jpg)
Тематикою конференції стали дослідження студентів власних родинних історій, пов’язаних з Другою світовою війною, воєнними діями на сході України та голодоморами. Близько сорока учасників представили презентації або відеосюжети у вигляді інтерв’ю з очевидцями подій. Розповіді про своїх рідних доповідачі підтверджували фотокопіями документів, нагород, фотокарток, розшуканих у сімейних архівах або на інтернет-сайтах.
![](/media/foto/news/news_20210507_014.jpg)
Приємно, що відчувався справжній дослідницький інтерес у студентів до минулого через ті родинні історії, якими вони охоче ділилися, тому що кожного з присутніх переповнювало почуття гордості за своїх рідних.
Пам’ятаймо тих, хто воював за Україну тоді! Шануймо тих, хто бореться за неї сьогодні!
Наталія Шевченко, заступник директора з виховної роботи
![](/media/foto/news/news_20210507_012.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210507_018.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210507_020.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210507_022.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210507_024.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210507_026.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210507_028.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210507_030.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210507_032.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210507_034.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210507_036.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210507_038.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210507_040.jpg)