Щороку третьої неділі листопада (цього року — 19 листопада) в Україні відзначається День працівників сільського господарства – професійне свято людей, пов’язаних з благородною і непростою місією хлібодара. Аграрна галузь для української держави завжди була однією з пріоритетних сфер розвитку як зовнішньої, так і внутрішньої економіки країни.
Також, сьогодні – 17 листопада, ми відзначаємо свято нашої самої чисельної та юної частини колективу – Міжнародний день студентів.
Студенти – це один із самих прогресивних верств суспільства в усі часи. Їх сміливість і відвага до постійного втілення новаторських ідей, тяга до справжніх ідеалів свободи не раз ставала взірцем до загального наслідування, надихаючи інших і виступаючи прикладом для майбутніх поколінь. Наразі, коли наша рідна Україна переживає дуже важкі часи, студентство стає на допомогу в цій непростій боротьбі за незалежність. Студенти є і в лавах ЗСУ, і серед волонтерів, але навіть навчання в ці часи вимагає мужності та відваги.
Сьогодні, 17 листопада 2023 року, у Ніжинському фаховому коледжі Національного університету біоресурсів і природокористування України відбулося відзначення співробітників коледжу з нагоди Дня працівників сільського господарства та кращих студентів закладу з нагоди Міжнародного дня студента.
![](/media/foto/news/news_20231118_002.jpg)
![](/media/foto/news/news_20231118_004.jpg)
![](/media/foto/news/news_20231118_006.jpg)
![](/media/foto/news/news_20231118_008.jpg)
![](/media/foto/news/news_20231118_010.jpg)
![](/media/foto/news/news_20231118_012.jpg)
З вітальним словом і щирими побажаннями до присутніх звернулася директор коледжу Олена Литовченко. Кращим співробітникам були вручені грамоти та подяки за за сумлінну роботу, відповідальне ставлення до посадових обов’язків, зміцнення матеріально-технічної бази коледжу та з нагоди професійного свята. Також подякувала колективу за підтримку й стійкість, працелюбність і відданість своїй справі, патріотизм і любов до України, побажала всім міцного здоров'я, родинного затишку, щастя та злагоди, миру, здійснення всіх бажань та Перемоги.
![](/media/foto/news/news_20231118_014.jpg)
![](/media/foto/news/news_20231118_016.jpg)
![](/media/foto/news/news_20231118_018.jpg)
Напередодні в коледжі проходив щорічний конкурс “Студент року”, на якому визначали кращих студентів за номінаціями: “Студент-науковець”, “Відмінник навчання”, “Громадський діяч”, “Спортсмен року”, “Людина обраної професії”, “Благодійник року” та визначалась краща група серед 2-4 курсів. За підсумками конкурсу переможцями стали:
1. Номінація “Судент-науковець” — Овдієнко Вікторія Олександрівна, студентка групи КН221.
2. Номінація “Відмінник навчання” — Мельникович Денис Сергійович, студент групи КН211.
3. Номінація “Громадський діяч” — Шостка Анна Миколаївна, студентка групи ПН211.
4. Номінація “Спортсмен року” — Кирієнко Іван Михайлович, студент групи ЕН211.
5. Номінація “Людина обраної професії” — Карапута Віра Володимирівна, студентка групи ОН211.
6. Номінація “Благодійник року — група АН231, за найбільший вклад до Благодійної акції в підтримку ЗСУ “Смілива гривня”.
![](/media/foto/news/news_20231118_020.jpg)
![](/media/foto/news/news_20231118_022.jpg)
![](/media/foto/news/news_20231118_024.jpg)
За результатами навчальної, наукової, спортивної та громадської роботи нагородженні найкращі групи:
1 місце - група КН211 (класний керівник Іванченко І.Г.);
2 місце - група АН211 (класний керівник Новіков М.Г.);
3 місце - група ОН211 (класний керівник Шкодин А.В.).
![](/media/foto/news/news_20231118_026.jpg)
![](/media/foto/news/news_20231118_027.jpg)
Кращим студентам коледжу були вручені грамоти, відзнаки та подарунки. Також студенти, які були занесені до Галереї шани рішенням Педагогічної ради від 30.08.2023 № 1 одержали відповідні свідоцтва.
![](/media/foto/news/news_20231118_029.jpg)
![](/media/foto/news/news_20231118_031.jpg)
![](/media/foto/news/news_20231118_033.jpg)
![](/media/foto/news/news_20231118_035.jpg)
![](/media/foto/news/news_20231118_036.jpg)
Студентам, за поданням класних керівників, були вручені подяки за відмінні успіхи у навчанні, активну участь у роботі органів студентського самоврядування, громадському житті коледжу, спортивні досягнення та волонтерську діяльність.
![](/media/foto/news/news_20231118_038.jpg)
![](/media/foto/news/news_20231118_040.jpg)
![](/media/foto/news/news_20231118_042.jpg)
![](/media/foto/news/news_20231118_044.jpg)
![](/media/foto/news/news_20231118_046.jpg)
![](/media/foto/news/news_20231118_048.jpg)
![](/media/foto/news/news_20231118_050.jpg)
![](/media/foto/news/news_20231118_052.jpg)
![](/media/foto/news/news_20231118_054.jpg)
![](/media/foto/news/news_20231118_055.jpg)
Зі святом працівників коледжу та студентів привітав і голова профспілкового комітету закладу Петро Дейкун, побажав усім міцного здоров'я, успіхів, благополуччя, мирного й сонячного неба над головою та вручив грошові винагороди.
![](/media/foto/news/news_20231118_058.jpg)
![](/media/foto/news/news_20231118_060.jpg)
Пацівників з професійним святом вітали й представники студентської ради коледжу та запрошені гості Вероніка Глибчак, Іван Пучко та Анна Матвієнко.
![](/media/foto/news/news_20231118_063.jpg)
![](/media/foto/news/news_20231118_061.jpg)
До професійного свята аграріїв, бібліотека Ніжинського фахового коледжу НУБіП України підготувала тематичні виставки літератури, де представлені підручники, методичні посібники та фахові періодичні видання, що стосуються усіх сфер сільського господарства.
![](/media/foto/news/news_20231118_065.jpg)
Бібліотека коледжу пропонує викладачам та студентам спробувати свої сили у складанні пазлів та зібрати карту назв картоплі в регіонах України за посиланням:
![](/media/foto/news/news_20231118_066.jpg)
Бажати всім міцного здоров’я, злагоди в родинах, натхнення в роботі, нових звершень та мирного неба!
Ірина Скальницька,
провідний бібліотекар
Ганна Ковтун,
культорганізатор