У НІЖИНСЬКОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ НУБІП УКРАЇНИ ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ТА МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СТУДЕНТІВ

       Щороку третьої неділі листопада (цього року — 19 листопада) в Україні відзначається День працівників сільського господарства – професійне свято людей, пов’язаних з благородною і непростою місією хлібодара. Аграрна галузь для української держави завжди була однією з пріоритетних сфер розвитку як зовнішньої, так і внутрішньої економіки країни.
       Також, сьогодні – 17 листопада, ми відзначаємо свято нашої самої чисельної та юної частини колективу – Міжнародний день студентів.
       Студенти – це один із самих прогресивних верств суспільства в усі часи. Їх сміливість і відвага до постійного втілення новаторських ідей, тяга до справжніх ідеалів свободи не раз ставала взірцем до загального наслідування, надихаючи інших і виступаючи прикладом для майбутніх поколінь. Наразі, коли наша рідна Україна переживає дуже важкі часи, студентство стає на допомогу в цій непростій боротьбі за незалежність. Студенти є і в лавах ЗСУ, і серед волонтерів, але навіть навчання в ці часи вимагає мужності та відваги.
       Сьогодні, 17 листопада 2023 року, у Ніжинському фаховому коледжі Національного університету біоресурсів і природокористування України відбулося відзначення співробітників коледжу з нагоди Дня працівників сільського господарства та кращих студентів закладу з нагоди Міжнародного дня студента.

       З вітальним словом і щирими побажаннями до присутніх звернулася директор коледжу Олена Литовченко.  Кращим співробітникам були вручені грамоти та подяки за за сумлінну роботу, відповідальне ставлення до посадових обов’язків, зміцнення матеріально-технічної бази коледжу та з нагоди професійного свята. Також подякувала колективу за підтримку й стійкість, працелюбність і відданість своїй справі, патріотизм і любов до України, побажала всім міцного здоров'я, родинного затишку, щастя та злагоди, миру, здійснення всіх бажань та Перемоги. 

       Напередодні в коледжі проходив щорічний конкурс “Студент року”, на якому визначали кращих студентів за номінаціями: “Студент-науковець”, “Відмінник навчання”, “Громадський діяч”, “Спортсмен року”, “Людина обраної професії”, “Благодійник року” та визначалась краща група серед 2-4 курсів. За підсумками конкурсу переможцями стали:
1. Номінація “Судент-науковець” — Овдієнко Вікторія Олександрівна, студентка групи КН221.
2. Номінація “Відмінник навчання” — Мельникович Денис Сергійович, студент групи КН211.
3. Номінація “Громадський діяч” — Шостка Анна Миколаївна, студентка групи ПН211.
4. Номінація “Спортсмен року” — Кирієнко Іван Михайлович, студент групи ЕН211.
5. Номінація “Людина обраної професії” — Карапута Віра Володимирівна, студентка групи ОН211.
6. Номінація “Благодійник року — група АН231, за найбільший вклад до Благодійної акції в підтримку ЗСУ “Смілива гривня”.

       За результатами навчальної, наукової, спортивної та громадської роботи нагородженні найкращі групи:
1 місце - група КН211 (класний керівник Іванченко І.Г.);
2 місце - група АН211 (класний керівник  Новіков М.Г.);
3 місце - група ОН211 (класний керівник Шкодин А.В.).

       Кращим студентам коледжу були вручені грамоти, відзнаки та подарунки. Також студенти, які були занесені до Галереї шани рішенням Педагогічної ради від 30.08.2023 № 1 одержали відповідні свідоцтва.
 

 
       Студентам, за поданням класних керівників, були вручені подяки за відмінні успіхи у навчанні, активну участь у роботі органів студентського самоврядування, громадському житті коледжу, спортивні досягнення та волонтерську діяльність.

       Зі святом працівників коледжу та студентів привітав і голова профспілкового комітету закладу Петро Дейкун, побажав усім міцного здоров'я, успіхів, благополуччя, мирного й сонячного неба над головою та вручив грошові винагороди.

       Пацівників з професійним святом вітали й представники студентської ради коледжу та запрошені гості  Вероніка Глибчак, Іван Пучко та Анна Матвієнко.

       До професійного свята аграріїв, бібліотека Ніжинського фахового коледжу НУБіП України підготувала тематичні виставки літератури, де представлені підручники, методичні посібники та фахові періодичні видання, що стосуються усіх сфер сільського господарства.

       Бібліотека коледжу пропонує викладачам та студентам спробувати свої сили у складанні пазлів та зібрати карту назв картоплі в регіонах України за посиланням:

       Бажати всім міцного здоров’я, злагоди в родинах, натхнення в роботі,  нових звершень та мирного неба!
 
 
Ірина Скальницька,
провідний бібліотекар
Ганна Ковтун,
культорганізатор

 

 

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: nfk_nubip_vstup@ukr.net

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО НАС

 

111 111 111 111 111 111