У ВП НУБіП УКРАЇНИ «НІЖИНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ КОЛЕДЖ» ТРИВАЄ ПІДГОТОВКА ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

 
       Ніжинський агротехнічний коледж активно готується до нового 2019-2020 навчального року.
       У навчальному корпусі № 1 здійснюються капітальні ремонти двох лекційних аудиторій. На серпень заплановано капітальний ремонт стін коридору, кабінетів циклових комісій, заміну дверей та вікон в приміщеннях.

     У навчальному корпусі № 2 завершено косметичні ремонти усіх приміщень, заміну вікон у двох навчальних аудиторіях, частковий ремонт даху. Триває облаштування території відпочинку для студентів у внутрішньому дворі: укладена тротуарна плитка, упорядковуються клумби та місця для сидіння, заплановано встановлення альтанки.

       Проводиться ремонт пішохідної доріжки до лабораторного корпусу № 2, на вересень заплановано ремонт даху.

       У лабораторному корпусі № 3 здійснено косметичні ремонти коридорів та лабораторій, продовжується створення робочих місць для проведення практичних та лабораторних робіт для студентів спеціальностей 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», проводяться ремонтні роботи зі створення нової лабораторії Монтажу електрообладнання та засобів автоматизації.

       Як і завжди, особлива увага приділяється студентському гуртожитку, адже покращення умов проживання студентів – одне з головних завдань, що стоїть перед адміністрацією коледжу. Так, відбувається капітальний ремонт кухні і кімнати для умивання на третьому поверсі, на завершальному етапі косметичні ремонти кімнат для першокурсників, коридорів та сходинкових клітин. Триває часткова заміна меблів, вікон і дверей у кімнатах.

       Тому, сподіваємося, що відремонтовані та оновлені приміщення навчальних корпусів стануть більш комфортними для організації освітнього процесу як студентів, так і викладачів, а студентський гуртожиток буде другою домівкою для його мешканців.
       Роботи попереду ще багато!
 
Наталія Шевченко, заступник директора з виховної роботи

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111