УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ ОБЛАСНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ГЕОГРАФІЇ, БІОЛОГІЇ І ЕКОЛОГІЇ

       16 червня 2020 року на платформі Zoom відбулося онлайн-засідання методичного об’єднання викладачів географії, біології і екології.
       До участі в конференції долучилися 20 учасників закладів ФПО Чернігівської області. Від Ніжинського агротехнічного коледжу взяли участь Ірина Савченко та Олександр Микула.

      Засідання відкрила голова методичного об’єднання Кузьомка З.М., яка ознайомила з питаннями порядку денного.
     Карантин став викликом для всього українського суспільства. Освітня система не стала винятком. Ніколи пошукові сервіси не бачили стільки запитів про дистанційне навчання. Хоча протягом останніх десятиріч дистанційна освіта стала звичним явищем освітньої та інформаційної культури, до нинішнього часу вона не використовувалася широко в освітньому процесі коледжів області.

       І саме «карантин» зробив проблему дистанційного навчання питанням дня. Саме «карантин» призвів до необхідності впровадження скорих заходів по виявленню недоробок у процесі дистанційної освіти.

      Тому, звісно, головною темою засідання постало питання про викладання природничих дисциплін з використанням технологій дистанційного навчання.
       Учасники засідання обговорили основні форми онлайн-комунікації та поширені веб-ресурси для дистанційного навчання, такі як: Moodle, Google Classroom (особливо для викладачів загальноосвітньої підготовки), Zoom (для проведення онлайн-занять), Microsoft Teams, Google Meet, Skype (для відеоконференцій), Сlasstime (для тестової перевірки), «На Урок» та «Всеосвіта».
       Досвідом роботи на платформі Moodle поділилися викладачі Коледжу економіки і технологій ЧНТУ Бурдюгова С.І. та Казімірова М.В.

      Кузьомка З.М., голова методичного об’єднання, розповіла про технології організації дистанційного навчання в асинхронному режимі, так як, аналізуючи все сказане колегами, освітній процес переважно відбувався саме таким чином.
       Викладачі області висловили власні думки про переваги та недоліки дистанційної освіти. Досвідом вирішення технічних проблем поділився Помаз В.А., викладач Сосницького сільськогосподарського технікуму бухгалтерського обліку.
       На завершення наради були обговорені пропозиції щодо планування роботи ОМО на наступний навчальний рік.
Ірина Савченко, Олександр Микула,
викладачі циклової комісії загальноосвітніх дисциплін

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

 
 

111 111 111 111 111