УКРАЇНА – ЦЕ ТЕРИТОРІЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

       Щороку 21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи.
       Революція Гідності – це новий термін, який визначає політичні та суспільні зміни в Україні в період з 21 листопада 2013 року до лютого 2014 року, викликані відходом політичного керівництва країни від законодавчо закріпленого курсу на Європейську інтеграцію та подальшою протидією цьому курсу.
     Аграрна галузь для української держави завжди була однією з пріоритетних сфер розвитку як зовнішньої, так і внутрішньої економіки країни.

       Чим була революція для кожного з нас? Для когось прогулянкою, для когось війною. Але, в першу чергу, Майдан став випробуванням на цінність особистості людини, виміром людськості та гідності.
       Зараз для нас, українців, реальна соборність України означає не просто підпорядкованість українських земель, а громадянське порозуміння усіх регіонів нашої країни.

       Сьогодні традиційно відзначили цей день і у Ніжинському фаховому коледжі  НУБіП України проведенням виховного заходу «Любов до країни у їхніх серцях», відкритим заняттям з історії України «Україна – це територія гідності і свободи», флешмобом до Дня Гідності та Свободи. Під час проведення заходів студенти вшанували патріотизм і мужність громадян, які  у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору.

 

       Шукаючи Європу, ми знайшли Україну. Революція відбулася не лише в політичному житті країни, вона відбулася у нас самих, у нашій свідомості. Адже, Україна – це територія гідності і свободи!
       Учімося бути свідомими громадянами своєї, європейської України та з гідністю представляти її за межами нашої держави.

Ковтун Ганна, культорганізатор

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: nfk_nubip_vstup@ukr.net

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

 
 

111 111 111 111 111