УРОЧИСТА АКАДЕМІЯ З НАГОДИ 125 РІЧНИЦІ ЗАСНУВАННЯ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

       День народження навчальних закладів – найголовніша подія року для Відокремлених підрозділів НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут» і «Ніжинський агротехнічний коледж», яка відбулася 01 липня 2020 року.
       Життя внесло свої корективи у формат відзначення ювілею навчальних закладів, тому 1 липня, в день, коли 125 років потому засноване Ніжинське ремісниче училище, було організовано Урочисту академію в онлайн-режимі.

       Відкриваючи Урочисту Академію, директор Ніжинського агротехнічного інституту Василь Лукач привітав усіх гостей, випускників, студентів, співробітників, майбутніх вступників, коротко зупинився на основних історичних віхах розвитку Ніжинського агротехнічного інституту, його досягненнях у навчальній, науковій та виробничій сферах. Відмітив, що багато планів реалізовано, є значущі й вагомі результати та амбітні плани на майбутнє.

       З вітальним словом до гостей та учасників урочистостей звернулася директор Ніжинського агротехнічного коледжу Олена Литовченко, яка наголосила на тому, що місією закладу освіти, перш за все, є надання якісних освітніх послуг нашим студентам та формування в них особистостей, над чим постійно працюють колективи обох закладів. Також звернула увагу присутніх на те, що інститут і коледж є провідними закладами аграрної галузі Чернігівського регіону, тому спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців, є надзвичайно актуальними сьогодні.
       Зі словами привітань звернувся ректор НУБіП України, академік Національної академії педагогічних наук України, доктор педагогічних наук, професор Станіслав Ніколаєнко. Відмітив, що славна історія, яка розпочалася з Ніжинського ремісничого училища, продовжується й нині, адже сьогодні на Чернігівщині є аграрний заклад вищої освіти. Підкреслив, що час не стоїть на місці і попереду чекають нові виклики, тому потрібно далі неприпинно рухатися відповідно до обраного шляху. 

       Пліч-о-пліч із нашими закладами завжди ідуть надійні друзі – партнери, з якими нас поєднує багаторічна та плідна співпраця. Привітати ювілярів завітали почесні гості – особистості, які безпосередньо брали участь і допомагали у створенні інституту, партнери з виробництва, науковці: директор державної установи «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти», професор Тетяна Іщенко; голова Чернігівської обласної державної адміністрації 1999-2002 рр., доктор економічних наук, професор кафедри менеджменту, Заслужений економіст України Микола Бутко; керівник Департаменту кадрової політики, аграрної освіти і науки Мінагрополітики України 2001-2006 рр., Заслужений працівник сільського господарства України, випускник 1966 року Микола Бойко; Народний депутат України, кандидат медичних наук, Заслужений лікар України Валерій Зуб; директор Інституту сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН України, доктор економічних наук, професор, Заслужений економіст України, голова ради роботодавців Анатолій Москаленко; директор ВП НУБіП України «Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О. Майнової»
Ольга Гордієнко; голова Ніжинської районної державної адміністрації Григорій Ковтун;
 голова Ніжинської районної ради Олег Бузун; Благочинний Чернігівської єпархії Православної Церкви України, протоієрей Сергій Чечин.

       Свято зустрічей, сяючих посмішок та щасливих спогадів – відбулося!
       До нових зустрічей!
Віват, Національний університет біоресурсів і природокористування України!
Віват, Ніжинський агротехнічний інститут!
Віват, Ніжинський агротехнічний коледж!
 
(Використано фотоматеріали сайту http://nati.org.ua/).
Тетяна Шеїн,
з
аступник директора з навчально-виховної роботи

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111