29 лютого відбулося чергове засідання Педагогічної ради коледжу. На початку розгляду питань порядку денного директор Олена Литовченко традиційно зупинилася на діяльності колективу протягом лютого місяця та окреслила плани і завдання на березень. Наголосила, що триває весняний навчальний семестр, заняття здійснюються в змішаному форматі, адміністрація закладу тримає на особистому контролі стан відвідуваності занять студентами як під час очного, так і дистанційного навчання. Директор відмітила велику кількість різноманітних заходів, які організовуються на базі коледжу, а також в яких беруть участь викладачі і студенти за його межами. Поінформувала колектив щодо ситуації, яка складається на сьогоднішній день навколо дискусії про недопущення виокремлення фахових коледжів із структури університетів і що наразі таке рішення висловили депутати Київської, Чернігівської, Тернопільської, Вінницької, Закарпатської обласних рад, очікується рішення Рівненської обласної ради.
![](/media/foto/news2024/news_20240301_052.jpg)
За традицією, від імені всього колективу, директор привітала студентку другого курсу спеціальності «Комп’ютерна інженерія» Овідієнко Вікторію з зайнятим ІІІ місцем в обласному етапі ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед студентів закладів фахової передвищої освіти.
![](/media/foto/news2024/news_20240301_053.jpg)
Річний фінансовий звіт за 2023 рік та фінансовий план на 2024 рік представила головний бухгалтер Валентина Назаренко, поінформувавши присутніх про те, що 2023 рік завершений без боргів, виконані всі зобов’язання з виплати заробітної плати, стипендії, сплачені комунальні послуги, здійснені відповідні надходження.
![](/media/foto/news2024/news_20240301_060.jpg)
Завідувач відділення економіки, логістики та інформаційних систем Тетяна Романенко доповіла про стан підготовки до проходження акредитації освітньо-професійної програми 071 Облік і оподаткування у сфері фахової передвищої освіти.
![](/media/foto/news2024/news_20240301_062.jpg)
Далі, згідно з порядком денним, засідання продовжив викладач циклової комісії з енергетики та систем автоматизації Роман Залозний з доповіддю «Особливості використання технології Іnternet of Things у тепличних комплексах».
![](/media/foto/news2024/news_20240301_064.jpg)
Заступник директора з навчально-виховної роботи Тетяна Шеїн представила увазі членів Педагогічної ради інформацію щодо проходження педагогічними працівниками навчання із зазначеним обсягом годин та наявними відповідними сертифікатами і запропонувала зарахувати їх як курси підвищення кваліфікації за 2024 рік.
Голова редакційної комісії коледжу Олександр Кириченко озвучив рекомендації, які затвердила Педагогічна рада, а саме: схвалити до друку навчально-методичну літературу, авторами якої є викладачі коледжу.
Методист відділень Тетяна Носкова представила на розгляд і затвердження Педагогічної ради коледжу результати вибору здобувачами освіти закладу вибіркової складової індивідуальних навчальних планів у розрізі спеціальностей.
За всі питання, які увійшли до порядку денного, присутні проголосували одностайно й прийняли рішення щодо їх затвердження.
![](/media/foto/news2024/news_20240301_065.jpg)
У різному також було обговорено низку важливих питань, що стосуються відзначення 10 річниці Ніжинського фахового коледжу НУБіП України, організації Дня відкритих дверей в закладі та посилення профорієнтаційної роботи, пропозицій щодо формування рейтингу діяльності педагогічних працівників тощо.
![](/media/foto/news2024/news_20240301_055.jpg)
![](/media/foto/news2024/news_20240301_057.jpg)
Насамкінець директор побажала усім натхнення і витримки, міцного здоров'я та миру.
Тетяна Шеїн,
заступник директора з
навчально-виховної роботи