ВДЯЧНІ ВИПУСКНИКИ – КОЛЕКТИВУ КОЛЕДЖУ

       Саме світ навчання відкриває перед студентами Ніжинський фаховий коледж НУБіП України. За три роки в коледжі ми, студенти спеціальності «Облік і оподаткування», здобули багато нових знань, умінь, які вдало застосовуємо на практиці.
       З першого курсу коледж гостинно відкрив нам свої двері та запросив у світ нових знань, якими викладачі закладу вміло та професійно ділилися зі студентами. Наш коледж – це місце, де завдяки індивідуальному підходу до кожного студента, навчання дається легко. Проте й нудьгувати в коледжі нам було ніколи: з посмішкою згадуватимемо пари, які проходили у форматі глобальних дискусій, коли кожен мав свою думку з приводу опрацьованого матеріалу; заняття, під час яких викладачі давали батьківські настанови та пояснювали важливість освіти та знань у житті. Із захопленням будемо повторювати, що викладачі Ніжинського фахового коледжу – це висококваліфіковані спеціалісти, які дають якісні знання та йдуть у ногу з часом.
       Спеціальність «Облік і оподаткування» – одна з небагатьох, яка зазнає постійних змін, і ми приємно вражені, як викладачі коледжу швидко реагують на всі законодавчі зміни та дають нам нові й сучасні знання, постійно організовують практичні заняття та курси щодо використання новітніх бухгалтерських програм, зустрічі з провідними фахівцями бухгалтерської справи, банківських установ, податкової та казначейської служб, що дає неабиякі результати для майбутнього професійного зростання.  І це круто!
       Ще нас, студентів, дуже вражає в коледжі дисципліна та взаємоповага: викладачі завжди прислухаються до думки студентів, у свою чергу студенти відповідають тим самим – ця внутрішня гармонія закладу дуже відчувається й мотивує.
       Ми пишаємося тим, що навчалися в Ніжинському фаховому коледжі НУБіП України, адже знання, які отримали, – безцінні, і ми будемо їх застосовувати та примножувати. Хочеться висловити  вдячність усьому колективу закладу освіти за  працю на благо українського суспільства. Поки в нашій Чернігівській області є такі заклади освіти, за майбутнє можемо бути спокійні, адже коледж готує та випускає висококваліфікованих фахівців, які стануть професіоналами своєї справи.
 
Віра Карапута,
студентка випускної групи ОН211

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: nfk_nubip_vstup@ukr.net

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО НАС

 

111 111 111 111 111 111