ВЕСНА І ЖІНКА МІЖ СОБОЮ СХОЖІ!

       Весна – найпрекрасніша пора року. З її приходом оживає природа, бринять струмки, розквітають перші квіти, зігріті теплом сонячного проміння, співають пташки. Прийшла весна, а разом з нею – жіноче свято, свято половини людства, та ще й якої половини! Найчарівнішої, наймилішої, найзагадковішої, найпрекраснішої, доброї, ніжної, турботливої, одним словом – жінок! Завдяки жінкам світ наповнюється любов’ю, добром та надією. Жінка – це восьме диво світу, муза, яка протягом віків надихає чоловіків на звитяжні вчинки. І сьогодні нам вже зовсім неважливо, коли і хто придумав відзначати це свято.

        7 березня, напередодні Міжнародного жіночого дня, в коледжі відбулися урочистості. Прекрасну половину колективу привітала директор Олена Литовченко і побажала усім справжнього кохання, міцного здоров'я, щастя та здійснення всіх бажань; щоб чоловіки, які оточують, виконували всі капризи і жінки відчували себе справжніми королевами.

       Святкові вітання продовжив голова профспілкового комітету коледжу Петро Дейкун, який привітав від імені чоловічої половини колективу студенток та співробітниць зі святом весни, краси, з Міжнародним жіночим днем і побажав безмежного щастя, міцного здоров'я, успіхів, благополуччя, любові.

       Жіночій красі, коханню та іншим одвічним істинам були присвячені красиві пісні, поезії, музика… І чудова весняна погода, і щирі привітання – все сприяло піднесеному святковому настрою присутніх дівчат і жінок.
Наталія Шевченко, заступник директора з виховної роботи
 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111