Весна – найбільш обнадійлива пора року. Це пора оновлення, пора перших весняних квіточок. Саме навесні ми ніби заново народжуємося, очікуємо позитивних змін і набагато більше мріємо.
Екологічний гурток «Життя в стилі ЕКО», надихнувшись приходом весни, пробудженням природи та добре обізнаними в цій справі майстрами, вирішили провести свій майстер-клас для викладачів та працівників коледжу.
![](/media/foto/news/news_20210304_002.jpg)
Затишна атмосфера, спокійна музика та позитивний весняний настрій зробили свою справу. Усі учасники нашого майстер-класу змогли навчитися і виготовити власноруч квіточки із фоамірану та зібрати ніжний букетик.
Від імені учасників екологічного гуртка дякую Ніні Кущенко, яка навчила нас цій справі, а ми продовжили її в стінах нашого закладу освіти, а також всім учасникам – за активну участь.
Лозицька Яна, староста гуртка "Життя в стилі ЕКО"
![](/media/foto/news/news_20210304_004.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210304_006.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210304_008.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210304_010.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210304_013.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210304_016.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210304_023.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210304_014.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210304_018.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210304_020.jpg)