Протягом квітня-травня по всій Україні проходить Всеукраїнська акція «За чисте довкілля», до якої вже традиційно долучаються викладачі й студенти коледжу.
![](/media/foto/news/news_20190405_003.jpg)
Сьогодні колектив згуртувався за спільною справою не в аудиторіях, а на свіжому повітрі. З метою поліпшення санітарного та естетичного стану території закладу освіти, за підтримки профспілкового комітету, була організована загальноколеджівська толока.
![](/media/foto/news/news_20190405_006.jpg)
Спільними зусиллями було очищено території навчального й лабораторних корпусів, студентського гуртожитку.
![](/media/foto/news/news_20190405_009.jpg)
Така щорічна практика з упорядкування території сприяє формуванню в студентів поваги до традицій, прищеплює любов до праці, формує вміння та навички господарської діяльності.
![](/media/foto/news/news_20190405_012.jpg)
Усі працювали дружно та мали піднесений настрій, адже взяли участь у потрібній справі.
Дякуємо за небайдужість, активність та запал!!!
Наталія Шевченко, заступник директора з виховної роботи
![](/media/foto/news/news_20190405_015.jpg)
![](/media/foto/news/news_20190405_018.jpg)
![](/media/foto/news/news_20190405_021.jpg)
![](/media/foto/news/news_20190405_024.jpg)
![](/media/foto/news/news_20190405_030.jpg)