ВІДБУЛИСЯ ТРАДИЦІЙНІ ЗУСТРІЧІ АДМІНІСТРАЦІЇ З КЛАСНИМИ КЕРІВНИКАМИ ТА ОРГАНАМИ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

       10 травня відбулося засідання ради класних керівників за участю директора, заступників та завідувачів відділень. Учасниками заходу було розглянуто ряд важливих питань щодо завершення навчального року. Серед найголовніших: відвідуваність студентами онлайн навчальних занять та виховних годин, проведення літньої заліково-екзаменаційної сесії, особливості складання національного мультипредметного тесту студентами другого курсу, підсумована актуальна інформація щодо місцезнаходження всіх здобувачів, яка подається класними керівниками щодня.

       11 травня була проведена зустріч з новообраним складом студентського самоврядування, на якій голова студентської ради, Мішок Роман,  представив голів секторів та поділився планами роботи студентського самоврядування на майбутнє.  Далі директор коледжу,  Литовченко  Олена, зупинилася на питаннях нормативно-правової бази діяльності студентського самоврядування, його участі в організації освітньої діяльності закладу освіти та здійсненні профорієнтаційної роботи. До обговорення також долучилися  заступники директора та завідувачі відділень. Особливо студентів цікавили питання щодо освітнього процесу в дистанційному режимі та стипендіального забезпечення.

       Наприкінці зустрічі директор пообіцяла підтримку, у тому числі й фінансову, запропонованих заходів та подякувала представникам студентського активу за ініціативність і висловила сподівання на подальшу плідну співпрацю усіх представників колективу задля розвитку коледжу.

Наталія Шевченко, заступник директора з виховної роботи

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: nfk_nubip_vstup@ukr.net

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

 
 

111 111 111 111 111