Відбулося чергове засідання Обласного методичного об'єднання викладачів філологічних дисциплін

       17 листопада на платформі Zoom відбулося чергове засідання Обласного методичного об’єднання  викладачів філологічних дисциплін. Розпочала роботу  методичного об’єднання його голова, викладач Чернігівського фахового коледжу транспорту та  комп’ютерних технологій Валентина Ющенко, яка ознайомила членів методоб’єднання  з порядком денним засідання.

       Із вітальним словом до учасників відеоконференції звернулася методист Ради директорів Ірина Смущенко, яка наголосила на необхідності кожного викладача підвищувати свій фаховий рівень, а також освоювати та реалізовувати при вивченні і філологічних дисциплін у тому числі сучасні онлайнтехнології, які допомагають працювати дистанційно.
       До присутніх на заході звернулася Олена Тяпка, представник Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації, яка поінформувала щодо вимог та можливостей підвищення кваліфікації викладачами закладів освіти фахової передвищої освіти.

       Цікавою та змістовною була доповідь викладача Чернігівського кооперативного коледжу М. Левицької щодо проблем та перспектив дистанційного навчання у закладах фахової передвищої освіти.
      Продовженням засідання стала презентація методичних розробок для апробації у закладах фахової передвищої освіти. На апробацію свої методичні матеріали представили Т.Дорожко, викладач КЗ «Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж», Н.Лозова, викладач Комунального закладу «Прилуцький гуманітарно-педагогічний фаховий коледж імені Івана Франка», М.Суліменко, викладач Бобровицького коледжу економіки та менеджменту ім. О.Майнової, І.Михайленко, викладач Чернігівського фахового базового медичного коледжу.

       Наш коледж на засіданні методичного об’єднання представляли викладачі української мови та літератури Ольга Кисла та Марина Шостка, які взяли на апробацію методичні розробки Н.Лозової, викладача Комунального закладу «Прилуцький гуманітарно-педагогічний фаховий коледж імені Івана Франка».
       Завершилося засідання обговоренням напрямків роботи  та завдань на 2020-2021 н.р. та затвердження плану роботи ОМО на2020-2021 н.р.
Ольга Кисла,
викладач циклової комісії
соціально-гуманітарних дисциплін 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

 
 

111 111 111 111 111