16 листопада представники коледжу взяли участь в онлайн-засіданні студентського самоврядування закладів фахової передвищої освіти України, організованому Державною установою «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» та присвяченому Міжнародному дню студента.
![](/media/foto/news/news_20211116_012.jpg)
Для розгляду було обрано тему «Формування позитивного бренду та іміджу закладу фахової передвищої освіти: діалог студентського самоврядування і стейкхолдерів».
![](/media/foto/news/news_20211116_014.jpg)
Протягом засідання тривало обговорення актуальних питань діяльності органів студентського самоврядування, їх співпраці з адміністрацією закладів освіти, громадськими організаціями та стейкхолдерами.
![](/media/foto/news/news_20211116_016.jpg)
Насамкінець учасники онлайн-засідання висловили думку щодо необхідності створення спільного телеграм-каналу з метою налагодження комунікації з представниками студентського самоврядування, які проживають в різних регіонах України.
Наталія Шевченко, заступник директора з виховної роботи
![](/media/foto/news/news_20211116_018.jpg)
![](/media/foto/news/news_20211116_020.jpg)
![](/media/foto/news/news_20211116_022.jpg)
![](/media/foto/news/news_20211116_024.jpg)
![](/media/foto/news/news_20211116_026.jpg)
![](/media/foto/news/news_20211116_028.jpg)