ВІДБУЛОСЯ ОСТАННЄ В 2023-2024 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ КОЛЕДЖУ

       28 червня відбулося останнє в 2023-2024 навчальному році засідання Педагогічної ради Ніжинського фахового коледжу НУБіП України.
       Директор коледжу Олена Литовченко привітала колектив із завершенням навчального року; успішним проходженням акредитаційної експертизи ОПП Облік і оподаткування та атестаційної експертизи у сфері професійної (професійно-технічної) освіти; побажала усім міцного здоров’я, терпіння, наснаги в цей нелегкий для нашої держави час та успішної вступної кампанії нашому закладу.

>

       На початку засідання Олена Володимирівна вручила почесну відзнаку викладачу циклової комісії з експлуатації машин і обладнання та фундаментальних дисциплін Андрію Дворнику за сумлінне виконання посадових обов’язків, зміцнення матеріально-технічної бази закладу та з нагоди 10 річниці коледжу.

       Далі відповідно до порядку денного директор коротко зупинилася на діяльності колективу протягом червня місяця та окреслила плани щодо підготовки закладу до нового 2024-2025 навчального року в умовах воєнного стану.

>

       Продовжила порядок денний засідання секретар Педагогічної ради коледжу Ольга Кисла, яка доповіла про виконання плану роботи та рішень Педагогічної ради за 2023-2024 навчальний рік.

       З результатами цьогорічної підсумкової атестації студентів випускних курсів та роботи Екзаменаційних комісій присутніх ознайомили завідувач відділення технічно-енергетичних систем та засобів автоматизації Олександр Ландик та завідувач відділення економіки, логістики та інформаційних систем Тетяна Романенко. В продовження обговорення даного питання голова циклової комісії з комп’ютерної інженерії Анна Калініченко продемонструвала кращі розробки випускників спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія» – діючі макети комбінованого датчика руху об'єктів з використанням мікроконтролера Arduino, годинника на газорозрядних індикаторах з використанням мікроконтролера Arduino Nano та розробку E-рітейл сайту з продажу іграшок за допомогою фреймворку React, які стали частиною їхніх дипломних проєктів.
       Також на розгляд Педагогічної ради коледжу було представлено Плани заходів щодо усунення зауважень експертних груп за результатами акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми Облік і оподаткування та атестаційної експертизи у сфері професійної (професійно-технічної) освіти.

       Далі директор коледжу представила увазі членів Педагогічної ради інформацію щодо проходження педагогічними працівниками навчання із зазначеним обсягом годин та наявними відповідними сертифікатами і запропонувала зарахувати їх як курси підвищення кваліфікації за 2024 рік.
       Голова редакційної комісії коледжу Олександр Кириченко озвучив рекомендації, які затвердила Педагогічна рада, а саме: схвалити до друку навчально-методичну літературу, авторами якої є викладачі коледжу.
       За всі питання, які увійшли до порядку денного, присутні проголосували одностайно й прийняли рішення щодо їх затвердження.
       У різному також було обговорено низку важливих питань, які стосуються організованого початку роботи приймальної комісії, проведенню планових ремонтних робіт в навчальних корпусах і студентському гуртожитку та здійснення підготовчих заходів до початку нового навчального року тощо.

       Насамкінець директор побажала усім удачі і витримки, міцного здоров'я та миру.
 
Тетяна Шеїн,
заступник директора з навчально-виховної роботи

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: nfk_nubip_vstup@ukr.net

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО НАС

 

111 111 111 111 111 111