ВІДБУЛОСЯ ПЕРШЕ В 2022-2023 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ КОЛЕДЖУ

       31 серпня відбулося перше в 2022-2023 навчальному році засідання Педагогічної ради Ніжинського фахового коледжу НУБіП України.
       Директор коледжу Олена Литовченко  привітала колектив з початком навчального року, побажала міцного здоров’я, терпіння та наснаги в цей нелегкий для нашої держави час.

       На початку засідання Олена Володимирівна вручила почесну відзнаку, подяку Голови Чернігівської обласної державної адміністрації, викладачу циклової комісії з електроенергетики та систем автоматизації Кубраку Руслану Дмитровичу за активну громадянську позицію, патріотизм та самопожертву у волонтерській діяльності. Інформувала про присвоєння почесного звання «Заслужений педагогічний працівник Національного університету біоресурсів і природокористування України» вихователю Плеваку Анатолію Васильовичу.

       Далі відповідно до порядку денного директор коротко інформувала про виконану роботу в коледжі за літній період та здійснення освітнього процесу у 2022-2023 навчальному році в умовах воєнного стану.

       Відповідальний секретар приймальної комісії Тетяна Романенко провела аналіз вступної кампанії 2022 року станом на 31 серпня та ознайомила з підсумками роботи підготовчих курсів. Також доповідачка наголосила на посиленні профорієнтаційної роботи щодо вступу студентів-випускників коледжу в НУБіП України.

       Наступною виступила заступник директора з навчально-виховної роботи Тетяна Шеїн, яка ознайомила з планом роботи  Педагогічної ради коледжу на 2022-2023 навчальний рік та інформувала про особливості організації освітнього процесу під час воєнного стану, а також поетапно роз’яснила графік освітнього процесу.

       У різному заступник директора з виховної роботи Наталія Шевченко інформувала про результати опитування серед студентів та батьків здобувачів освіти щодо формату навчання в коледжі, згідно з яким більшість висловилася за змішану форму навчання. Наголосила, що класним керівникам академічних груп потрібно обов’язково провести виховну годину «Українська державність: історія та сьогодення», а також обговорити питання правил техніки безпеки і поводження під час повітряної тривоги та в інших надзвичайних ситуаціях.
       Провідний інженер з охорони праці Альона Шкодин ознайомила з інструкційними та нормативними матеріалами (пам'ятками, інструкціями, нормативними актами) для організації безпечного освітнього процесу 2022-2023 навчального року в умовах воєнного стану.
       Також було затверджено кандидатури співробітників та студентів щодо занесення до Галереї Шани коледжу.

       Насамкінець директор подякувала всім працівникам за роботу та побажала міцного здоров'я, перемоги і миру.
Наталія Шевченко,
заступник директора з виховної роботи

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: nfk_nubip_vstup@ukr.net

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

 
 

111 111 111 111 111