Відкриття футбольного сезону

ВІДКРИТТЯ ФУТБОЛЬНОГО СЕЗОНУ
       9 травня 2018 року на міському стадіоні «Спартак» відбулося відкриття футбольного сезону – 2018. 
Змагання відкрили маршем команд-учасників. На заході були присутні міський голова Анатолій Лінник, перший заступник міського голови Григорій Олійник, заступник міського голови Сергій Дзюба, президент федерації футболу міста Ніжина Володимир Мамедов, депутати Ніжинської міської ради, директор міського центру «Спорт для всіх» Сергій Півень та начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Павло Глушко.

       З вітальним словом до спортсменів звернувся міський голова з побажаннями міцного здоров'я, успіхів та завжди йти вперед до своєї мети – до перемоги! Після вітального слова відбулося урочисте підняття Державного прапору.
У турнірі взяли участь 5 команд: «ДЮСФШ-Динамо», «Моноліт», «Дружба» та студентські команди – представники НДУ ім. М.Гоголя і збірна Ніжинського агротехнічного коледжу та інституту.

       Наші студенти під керівництвом досвідченого тренера, керівника фізичного виховання Юрія Булавенка цього дня змагалися за Кубок міста Ніжина з футболу «Відкриття сезону». В напруженій і жорсткій боротьбі, коли питання виходу в фінал вирішувалося по пенальті (5:3 на нашу користь!), тому що основний час гри закінчився з рахунком 0:0, наші спортсмени вибороли це право. Потім у більш запеклішому фінальному матчі(рахунок 1:1), також по пенальті з рахунком 8:7, все ж таки вибороли перемогу. На цей раз удача була на стороні нашої команди (другий рік поспіль!)
Переможців змагань нагородили почесними грамотами, медалями та кубками:
      I місце – команда "Агро";
     II  місце – команда «Дружба»;
     III місце – команда «Моноліт»;
     IV місце – команда «ДЮСФШ-Динамо»;
     V місце – команда НДУ ім. М.Гоголя.
 
Вітаємо наших спортсменів і бажаємо міцного здоров’я, бадьорості духу, подальших перемог!
 
Тетяна Шеїн,
заступник директора з навально-виховної роботи

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111