ВИХОВНИЙ ЗАХІД НА БАЗІ ХУДОЖНЬОГО ВІДДІЛУ НІЖИНСЬКОГО КРАЄЗНАВЧОГО МУЗЕЮ ІМЕНІ ІВАНА СПАСЬКОГО

       Виховний захід для студентів групи КН171 пройшов на базі художнього відділу Ніжинського краєзнавчого музею імені Івана Спаського. Скажете, що це не Третьяковська галерея, але для нашого невеликого міста це справжній скарб. В експозиційних залах представлені картини всесвітньо відомих художників С.Ф.Шишка, М.І. Стратілата, П.С.Орла, Ю.І.Галича, В.Доброліжа, С.М. Рибака, О.Г. Якимченка. Окрема зала музею присвячена життю та творчості видатної актриси, «цариці української сцени» Марії Заньковецької, історії Ніжинського драматичного театру імені М. Коцюбинського, розвитку культури і мистецтва Ніжинщини.

       У даний час в музеї експонуються роботи молодої, але дуже талановитої ніжинської художниці Ольги Тимченко. Її картини – це відображення переосмисленого та переоціненого буття, світ фантазії та пошук сенсу життя. Користуючись силою кольору, ліній, світла, які дивовижним чином поєднується в її роботах, можна побачити як таємний світ картини простягається від художника до глядача. Кожен може знайти в них щось своє.

       Висловлюємо щиру вдячність екскурсоводу музею, науковому співробітнику художнього відділу Ілоні Мойсейчук за цікаву подорож в світ мистецтва.
Ірина Іванченко, класний керівник групи КН-171

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111