ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ НА ПРАКТИЦІ

 У Ніжинському агротехнічному коледжі тривають інформаційно-просвітницькі заходи до Дня Гідності і Свободи. З метою збереження та донесення до майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття на заняттях з  історії України та на виховних годинах в академічних групах обговорюються питання та демонструються документальні стрічки, пов’язані з ушануванням подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. У бібліотеці діє тематична виставка «Шляхом гідності та свободи».
З  метою практичної підготовки до правильного реагування в надзвичайних життєвих ситуаціях, у рамках відзначення Дня Гідності і Свободи,  23 листопада в коледжі відбувся військово-патріотичний захід, який провели учасники бойових дій  директор районного військово-історичного музею ім. М.П.Кирпоноса, уповноважений громадської організації «ДОЗІР «КРУК» Максим ВЕРТЮК та голова ВПО «Український іноземний легіон (ЗБТО-ГРОН)» Олександр ПОРОДЬКО.  Студенти коледжу  ознайомилися з елементами поводження зі зброєю, тактикою розвідувальних груп, основами саперної справи та правилами поведінки у разі виявлення  вибухонебезпечних предметів.
Безсумнівно, подібні заходи є дуже необхідними на сьогодні. І величезна вдячність людям, які на волонтерських засадах діляться своїми знаннями та  досвідом  зі студентською молоддю.
Наталія Шевченко,
заступник директора з виховної роботи  

 

 

111111