ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНІ ЗМАГАННЯ З БАГАТОБОРСТВА

       Щороку 6 грудня в Україні відзначають День Збройних сил України – професійне свято військових, мужніх захисників, які є бойовою потужністю нашої країни.

       Щоб стати справжніми захисниками, мужніми та кмітливими, студенти на чолі з Юрієм Булавенком, викладачем дисципліни «Захист Вітчизни», керівником фізичного виховання вже зараз займаються спортом і загартовуються. Переконатися в цьому можна було, побачивши їх на військово-патріотичних змаганнях з багатоборства, приурочених Дню Збройних сил України, під час яких хлопці змагалися у силі, спритності, швидкості, і звичайно, витривалості. Юрій Костянтинович зазначає, що проведення таких змагань є одним із важливих та необхідних етапів у підготовці до майбутньої служби в Збройних силах, Національній гвардії та інших силових структурах.

       Подібний захід, метою якого є військово-патріотичне виховання та популяризація серед студентів загальновійськової підготовки, виховання високих морально-психологічних якостей, а також підвищення психологічної стійкості, вже не вперше проводиться в стінах закладу.

       У спортивній залі зустрілися команди-взводи 1-х курсів, які виконували різноманітні конкурсні завдання, що мали спортивний, воєнізований та медичний напрямки. Серед запропонованих студентам естафет були: воєнізована естафета, розбирання та збирання автомату АКМ у протигазі, надання першої медичної допомоги, перетягування канату, естафета «Хімічна атака – гази!», армреслінг тощо.

       Учасники команд із завзяттям та цікавістю виконували завдання, а вболівальники активно підтримували «своїх». Захід пройшов в атмосфері «позитивної конкуренції». За результатами змагань з невеликою перевагою перемогла команда-взвод МН191, друге місце посіла команда-взвод ЕН191, третє – ПН191.

       Захищати та боронити територію рідної землі – це святий обов’язок тих, хто на ній  живе та користується її благами й дарами. День Збройних сил України – всенародне свято захисників рідної землі, які стоять на сторожі державного суверенітету, недоторканності та цілісності України.

       Змагання довели, що наші юнаки впораються з високою відповідальністю бути захисником України – воїном ЗСУ.

       Дякуємо Юрію Костянтиновичу за формування в молоді життєвих цінностей, які ґрунтуються на здоровому способі життя, честі та гідності, а також викладачам циклової комісії фізичного виховання за допомогу в організації та проведенні змагань.
Тетяна Шеїн,
заступник директора з навчально-виховної роботи

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111