ВІЙСЬКОВО-СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ З БАГАТОБОРСТВА

       Починаючи з 14 жовтня  2014 року в Україні щорічно відзначається День Українського козацтва та День захисника України, як символ нерозривного зв’язку всіх поколінь захисників України, як пам’ять про тих, хто в різний час захищав нашу землю від ворога і охороняє її зараз, коли на східних територіях України йде боротьба за її незалежність і суверенітет. Попри зміну часів і політичних систем, День захисника України асоціюється насамперед з мужністю та стійкістю людського характеру, силою духу та відданістю Батьківщині.
       Саме тому стало доброю традицією напередодні цього величного свята проводити військово-патріотичні змагання серед студентів усіх курсів Ніжинського фахового коледжу НУБіП України.

       Відкриваючи захід, з вітальним словом до його учасників звернувся викладач дисципліни «Захист України», молодший лейтенант Микола Стрикун, який підкреслив, що в Україні завжди шанували тих, хто мужньо і героїчно боронив рідну землю від злостивих посягань: і в часи козаччини, і під час фашистської навали. Особливо гостро маємо відчувати ми вдячність до воїнів-захисників і зараз – під час російської агресії. Також нагадав підростаючому поколінню про те, що серед співробітників коледжу також є чоловіки, які захищали територіальну цілісність і незалежність України: Юрій Булавенко, Володимир Сахно, Сергій Сенько, Володимир Река, та подякував їм за відданість Україні та її народу.

       Щоб стати справжніми захисниками, мужніми та кмітливими, студенти вже зараз під час занять з дисциплін «Захист України» та «Фізичне виховання», одночасно займаючись теоретичною й практичною підготовкою, працюють над покращенням своїх фізичних якостей та здібностей, освоюють елементи військової підготовки, демонструючи в чесній і відкритій боротьбі свою силу, спритність, швидкість, і звичайно, витривалість.
       Змагання з багатоборства проводилися за такими видами:
  • піднімання гирі вагою 16 кг;
  • армреслінг;
  • двоборство на перекладині (вихід силою і підйом переворотом);
  • шахи;
  • розбирання і збирання автомату Калашникова.

       Проведення таких змагань є одним із важливих та необхідних етапів у підготовці до майбутньої служби в Збройних силах, Національній гвардії та інших силових структурах.
       Нові знання й досвід, дружнє спілкування дали неймовірний заряд енергії та позитиву.
       Захід пройшов в атмосфері «позитивної конкуренції», учасники команд із завзяттям та цікавістю виконували завдання.  В напруженій боротьбі визначилися переможці за видами:
1. Піднімання гирі вагою 16 кг:
І місце – Стороженко Олександр (група МС211ск);
ІІ місце – Шевченко Владислав (група ПН211);
ІІІ місце – Красніков Олександр (група ЕН181).
2. Армреслінг:
І місце – Стороженко Олександр (група МС211ск);
ІІ місце – Огієнко Гордій (група ЕН181);
ІІІ місце – Ромащенко Станіслав (група МН201).
3. Двоборство на перекладині:
І місце – Сільській Андрій (група ЕН181);
ІІ місце – Демченко Артем (група МН112);
ІІІ місце – Ромащенко Станіслав (група МН201).
4. Шахи:
І місце – Брей Геннадій (група МН112);
ІІ місце – Ярешко Владислав (група ЕН181);
ІІІ місце – Нещерет Максим (група АН211).
5. Розбирання і збирання АКМ:
І місце – Шкор Богдан (група МН201);
ІІ місце – Овраменко Максим (група МН201);
ІІІ місце – Берковець Максим (група КН201).

       Учасники заходу отримали величезне задоволення й користь від проведених змагань.
       Дякуємо керівнику фізичного виховання Юрію Булавенку, викладачам циклової комісії з фізичного виховання Павлу Марущаку, Володимиру Сахну, Миколі Стрикуну та Світлані Чередник за організацію та проведення заходу, за формування в молоді життєвих цінностей, які ґрунтуються на здоровому способі життя, честі та гідності.
       Тож вітаємо усіх з прийдешнім святом і бажаємо мирного неба, міцного здоров’я, незгасимої енергії, завзяття і сили! Нехай покрова Пресвятої Богородиці уберігає від бід, зла та негараздів!
 
Слава Україні! Героям слава!
 
Тетяна Шеїн,
заступник директора з навчально-виховної роботи

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

 
 

111 111 111 111 111