ВИКЛАДАЧІ ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ СПЕЦІАЛЬНИХ ЕКОНОМІЧНИХ ДИСЦИПЛІН СТАЛИ УЧАСНИКАМИ ДЕМОНСТРАЦІЙНОГО ВЕБІНАРУ «BAS: ДОКУМЕНТООБІГ – СУЧАСНА СИСТЕМА ДОКУМЕНТООБІГУ ПІДПРИЄМСТВА»

       24 травня представники циклової комісії спеціальних економічних дисциплін взяли участь у демонстраційному вебінарі який проводив Центр Сертифікованого Навчання «ПРОКОМ» для бажаючих впровадити систему документообігу на підприємстві. ТОВ «ПРОКОМ» працює на ринку автоматизації підприємств з 1991 року. Основна спеціалізація – автоматизація обліку та управління виробничих підприємств. Співробітники фірми – фахівці з багаторічним успішним досвідом автоматизації підприємств самих різних галузей: машинобудування, харчова промисловість, телекомунікації, комунальні підприємства, транспортні послуги, порти, автомобільна промисловість та інше.
       ЦСН «ПРОКОМ» – один з перших на ринку навчання програмних продуктів BAS (Business Automation Software) в Україні й працює в цій системі вже 19 років. Щорічно в центрі проходять навчання понад 500 слухачів. Викладачі центру постійно беруть участь в реальних проєктах впровадження та є фахівцями-практиками.
       Спікер – Олександр Слєпков, ознайомив присутніх з роботою із внутрішніми, вхідними та вихідними документами системі BAS Документообіг. Під час вебінару викладачі циклової комісії спеціальних економічних дисциплін Федоренко Людмила, Ольга Юрош та Тетяна Романенко мали можливість переглянути особливості формування документів з обліку трудових витрат та формування звіту про виконані роботи. Велику увагу організатори приділили роботі з документами по управлінню заходами та детально зупинились на BAS Документообігу як поштовому клієнту.

       Учасники заходу обмінювалися питаннями по роботі з документами в програмі та отримали на них ґрунтовні та вичерпні відповіді.

       Дякуємо організаторам та спікеру Олександру за можливість участі у вебінарі «BAS: документообіг – сучасна система документообігу підприємства».
 
Людмила Федоренко,
викладач циклової комісії
спеціальних економічних дисциплін

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: nfk_nubip_vstup@ukr.net

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО НАС

 

111 111 111 111 111 111