Викладачі коледжу підвищують фаховий рівень

ВИКЛАДАЧІ КОЛЕДЖУ ПІДВИЩУЮТЬ ФАХОВИЙ РІВЕНЬ
      22 червня 2018 року з метою підвищення свого професійного рівня викладачі Ніжинського агротехнічного коледжу Станіслав Дейнека, Любов Дяченко та Анатолій Петрик прийняли участь у Міжнародному дні поля, в рамках якого відвідали випробувальні полігони УкрНДІГІВТ ім.Л.Погорілого в смт. Дослідницьке Київської області. Захід проводився за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, активної участі закордонних агрофірм і компаній Німеччини, Франції  та інших.

       Це була не просто виставка, а виставка-демонстрація, метою якої стало поширення в реальних польових умовах знань про сучасні технології і агротехнічні прийоми в сільськогосподарському виробництві, точне та органічне землеробство й передові аграрні технології світу. Відвідувачі виставки мали змогу поспілкуватися, обмінятися  думками та досвідом.

        Доброю традицією такого заходу вже є те, що один день програми заходу обов’язково присвячується студентам старших курсів закладів вищої освіти аграрного спрямування – майбутнім аграріям. Саме це для них є підтвердженням великого потенціалу промисловості й правильного вибору їх професійної спрямованості.

       Отримавши задоволення від привабливого поля та невичерпної кількості інформації,  викладачі готові й надалі впроваджувати нові знання в освітній процес, знайомити і надавати студентам інформацію про сучасний стан аграрної галузі.
 
Станіслав Дейнека,
викладач циклової комісії загально технічних дисциплін

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111