ВИКЛАДАЧІ КОЛЕДЖУ – УЧАСНИКИ ТРЕНІНГУ «ПРОЕКТУВАННЯ ЕЛЕКТРОННИХ ОСВІТНІХ РЕСУРСІВ У КОНТЕКСТІ ОНОВЛЕННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ»

27 квітня на базі навчально-методичного центру інформаційно–аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта» було організовано тренінг «Проектування електронних освітніх ресурсів у контексті оновлення професійної освіти», учасниками якого стали викладачі коледжу Віктор Горбач, Олександр Кириченко, Олена Ковтун, Наталія Карпенко та Ілля Петренко.

До програми тренінгу, який проводила Журавська Світлана Анатоліївна, кандидат педагогічних наук, завідувач лабораторії інформаційно–ресурсного забезпечення освітнього процесу НМЦ «Агроосвіта», було включено такі питання:

  • проектування електронних освітніх ресурсів;
  • створення електронних підручників та посібників;
  • створення відео-лекцій;
  • створення GIF-зображень;
  • створення скрайб-презентацій.

В ході тренінгу присутніх ознайомили із Положенням про електронні освітні курси, в якому зазначаються загальні положення, основні види, функціональна класифікація та вимоги до ЕОР.

Під час виступів доповідачі ділилися досвідом щодо створення електронних освітніх продуктів та надавали рекомендації із застосування комп’ютерних програм в залежності від поставлених завдань.

Кульмінацією тренінгу була робота в групах із фахівцями лабораторії інформаційно-ресурсного забезпечення освітнього процесу, що стало досить корисним для засвоєння викладеного матеріалу. По закінченню занять усі учасники отримали Сертифікат учасника тренінгу.

Звісно, не обійшлося без смачної кави та запашного чаю в перервах між виступами тренерів. Щиро дякуємо організаторам за змістовний і результативний тренінг, а також за гостинність!

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111