Уже понад десять років у третій четвер травня в Україні і за її межами відзначають День вишиванки.
Вишиванка – це не просте вбрання українців, а наш оберіг, історія, національна святиня, що несе в собі високу мудрість, традиційний зв’язок багатьох поколінь і є символом глибокої безмежної любові до Батьківщини.
Як правило, вишиванку ми вдягаємо у святкові для нас дні. Сьогодні важко назвати цей день святом з огляду на криваві події в Україні, проте, всупереч війні, через національний символ ми демонструємо почуття поваги і любові до українських національних традицій, до нашої країни, один до одного.
![](/media/foto/news/news_20220519_012.jpg)
З нагоди Дня вишиванки в Ніжинському фаховому коледжі НУБіП України відбувся фотофлешмоб «Вишиванка – наш оберіг». І хоч колектив не зміг зібратися цього річ разом, проте кожен бажаючий надіслав світлину з часточкою свого тепла і любові до України.
![](/media/foto/news/news_20220519_015.jpg)
Сьогодні, одягнувши вишиванку, ми підкреслили те, що ми є нація. Нація сильна, вільна, незалежна, яка має право на гідне життя!
Бажаємо нам укріплення української ідентичності заради перемоги і процвітання нашої країни!
Наталія Шевченко, заступник директора з виховної роботи
![](/media/foto/news/news_20220519_016.jpg)
![](/media/foto/news/news_20220519_018.jpg)
![](/media/foto/news/news_20220519_019.jpg)
![](/media/foto/news/news_20220519_021.jpg)
![](/media/foto/news/news_20220519_022.jpg)
![](/media/foto/news/news_20220519_024.jpg)
![](/media/foto/news/news_20220519_025.jpg)
![](/media/foto/news/news_20220519_027.jpg)
![](/media/foto/news/news_20220519_028.jpg)
![](/media/foto/news/news_20220519_030.jpg)
![](/media/foto/news/news_20220519_031.jpg)
![](/media/foto/news/news_20220519_033.jpg)
![](/media/foto/news/news_20220519_034.jpg)
![](/media/foto/news/news_20220519_036.jpg)
![](/media/foto/news/news_20220519_037.jpg)
![](/media/foto/news/news_20220519_039.jpg)
![](/media/foto/news/news_20220519_040.jpg)
![](/media/foto/news/news_20220519_042.jpg)
![](/media/foto/news/news_20220519_044.jpg)
![](/media/foto/news/news_20220519_046.jpg)
![](/media/foto/news/news_20220519_047.jpg)
![](/media/foto/news/news_20220519_049.jpg)
![](/media/foto/news/news_20220519_051.jpg)