ВІТАЄМО ІЗ ЗАСЛУЖЕНОЮ НАГОРОДОЮ

Колектив ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний коледж» вітає керівника фізичного виховання, голову циклової комісії фізичного виховання Булавенка Юрія Костянтиновича із заслуженою нагородою – Дипломом лауреата Премії імені Георгія Вороного за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки та сумлінну працю в галузі вищої освіти Чернігівщини в ім’я незалежної України та до Дня працівників освіти.

         29 вересня освітяни Чернігівщини, відзначені державними нагородами й обласними преміями імені Софії Русової та Георгія Вороного з нагоди Дня працівників освіти, зустрілися з керівниками області. Урочистий захід відкрив начальник управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації Микола Конопацький. Учителів і викладачів навчальних закладів привітали і вручили державні відзнаки голова обласної державної адміністрації Валерій Куліч і голова облради Ігор Вдовенко.

Окрім традиційних вітальних слів, голова ОДА, зокрема, сказав: «Бажаю всім мирного неба над нашою землею і щоб ваші вихованці не гинули на сході країни – це, безумовно, сьогодні головне. На багатьох наших навчальних закладах, на превеликий жаль, є пам’ятні таблички з іменами героїв. Це – той біль, той фон, який повсякденно тисне, щоб ми не робили в повсякденні. Не звертати увагу на це не можна. Тому і вам, освітянам, велика подяка за тих героїв, яких ви виховали. Прийнятий новий закон про освіту, попереду велика робота по його втіленню. На мій погляд, великий позитив у тому, що підвищено зарплати педагогам і ми не маємо проблем із їх виплатами. Професії вчителя сьогодні надається поважне місце в суспільстві. Адже основна мета – це якість освіти. Забирати своїми руками у дитини право на якісну освіту – нам з вами ніхто такого права не давав. Потрібно робити нормальні умови для того, щоб учитель міг доносити до учнів сучасні знання».

Державними нагородами й обласними преміями імені Софії Русової та Георгія Вороного були відзначені освітяни області, серед яких і наш колега – Юрій Булавенко, нагороджений обласною Премією імені Георгія Вороного.

Міцного Вам здоров'я, подальших успіхів на освітянській ниві. Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років. Щоб із Вами поряд завжди була працьовита, віддана і випробувана в штормах міцна команда.

 

З повагою і вдячністю колектив коледжу

 

 

111111