З 2 по 8 жовтня в румунському місті Бузеу проходив Чемпіонат світу з ракетомодельного спорту 2021 року серед дорослих спортсменів та юніорів. У змаганнях взяли участь 17 країн, серед них і Україна. Учасниками і призерами чемпіонату стали студенти першого курсу спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» (група ЕН211) Ніжинського фахового коледжу НУБіП України Примушко Андрій та Кирієнко Іван.
![](/media/foto/news/news_20211011_053.jpg)
Примушко Андрій, який не вперше входить до складу збірної гідно представив Україну на Чемпіонаті. Його досягнення - 3 місце в класі S7.
Кирієнко Іван - дебютант збірної України, продемонстрував гарні результати, ставши призером чемпіонату у командному заліку.
Щиро вітаємо ракетомоделістів за здобутки у складі національної збірної України на чемпіонаті світу з ракетомодельного спорту 2021! Бажаємо спортивної наснаги, підтримки та нових перемог!
![](/media/foto/news/news_20211011_054.jpg)
![](/media/foto/news/news_20211011_056.jpg)