Вітаємо випускників 2018 року з отриманням дипломів

ВІТАЄМО ВИПУСКНИКІВ 2018 РОКУ
З ОТРИМАННЯМ ДИПЛОМІВ
       27 червня 2018 року у ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний коледж» відбулася урочиста церемонія вручення дипломів освітньо-кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст».
      З вітальним словом до випускників, батьків та гостей свята звернулася директор коледжу Олена Литовченко, яка привітала всіх із завершенням навчання та побажала здоров’я, щастя, наснаги, нових творчих звершень, мудрих рішень і дій, високих професійних досягнень та впевненості у своїх силах.

       Також теплі настанови та побажання успіхів у подальшій професійній самореалізації та навчанні пролунали від голови Ніжинської районної ради Олега Бузуна та директора Ніжинського агротехнічного інституту Василя Лукача.
Зі словами вдячності викладачам і співробітникам коледжу та батьківським благословенням дітям, звернулася мама випускниці відділення економіки, логістики та інформаційних систем Тетяна Паскевич. До глибини душі випускників проникло кожне слово мудрого та досвідченого класного керівника групи АН141 Ольги Кислої.

       Не залишив байдужим нікого виступ активних учасниць студентського самоврядування, переможниць наукових і культурно-мистецьких заходів, відмінниць навчанняАліниПаскевич, АнниКостюченко, ТетяниІсаєнко, КатериниПолонець. Дівчата щиро дякували рідному коледжу, який став для них другою домівкою, викладачам, які щедро ділилися знаннями протягом усіх років навчання, батькам, які дали дорогу в життя, усім, хто вчив і був наставником.

      Неповторну атмосферу знакової події у житті випускників створювали яскраві концертні номери, підготовлені студентами коледжу тагостями, сподіваємося, майбутніми абітурієнтами. По завершенню урочистостей, випускники запустили в небо різнокольорові кульки, при цьому загадавши бажання.

      Тож вітаємо випускників з отриманням дипломів і бажаємо реалізації задумів та здійснення мрій, миру та злагоди, успіхів та зростання на професійній ниві!
Наталія Шевченко, заступник директора з виховної роботи

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111