В рамках навчальної програми з історії України студентки групи ОН201 провели заняття з безпосереднім відвідуванням історичних об’єктів Ніжина. Спільно з викладачем історії України Володимиром Шевченко оглянули історичне минуле Ніжина, перебуваючи на його вулицях.
![](/media/foto/news/news_20211213_022.jpg)
«Відтворили» кругосвітню подорож мореплавця Юрія Лисянського. Оцінили вклад українців у розвиток радянської космонавтики на чолі з авіаконструктором Сергієм Корольовим. Повторили знання з розвитку української культури початку XX століття, зокрема театральну діяльність актриси Марії Заньковецької, образотворчу діяльність Миколи Самокиша. Пригадали важкий період нацистської окупації та підпільну боротьбу Якова Батюка.
![](/media/foto/news/news_20211213_024.jpg)
Цінним доповненням до історичних знань про наше місто стало відвідування авторської виставки Олександра Нікітки, історичний репортаж «Побачити непобачене», котра проходить у Ніжинському краєзнавчому музеї імені Івана Спаського. Роботи автора поєднують історичні світлини із сучасними краєвидами, що дає можливість кращого наочного розуміння місцезнаходження історичних об’єктів.
![](/media/foto/news/news_20211213_026.jpg)
Позитивні враження залишила також екскурсія експозицією Ніжинського краєзнавчого музею імені Івана Спаського. Історичні експонати розширили уяву про Ніжин XIX-XX століть, наповнили свідомість трагічними та героїчними сторінками минулого.
Екскурсійне заняття стало гарним доповненням до засвоєння навчального матеріалу з історії України.
Володимир Шевченко, викладач з історії України
![](/media/foto/news/news_20211213_028.jpg)
![](/media/foto/news/news_20211213_030.jpg)
![](/media/foto/news/news_20211213_032.jpg)