ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗАОЩАДЖЕНЬ ТА ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ФІНАНСОВОЇ ГРАМОТНОСТІ

31 жовтня відзначається Всесвітній день заощаджень. Традиційно цей день стали пов’язувати із Всеукраїнським тижнем фінансової грамотності.

Цьогоріч Тиждень фінансової грамотності у Ніжинському агротехнічному коледжі був насичений різноманітними та дуже цікавими заходами. Розпочався він саме з 31 жовтня, коли студенти групи ОН 151 відвідали філію Чернігівського обласного АТ «Ощадбанк». Під час екскурсії представники банку познайомили студентів з основними напрямками роботи установи. Студенти активно цікавилися перспективами кар’єрного зростання співробітників, можливістю проходження виробничої практики в банку, умовами розміщення коштів на депозитах і кредитування фізичних осіб та підприємств, а також здійсненням переказів коштів у національній та іноземній валюті. На всіпитання було отримано вичерпні відповіді.

1 листопада для студентів відділення економіки, логістики та інформаційних систем було проведено тематичну виховну годину. Крім інформації про заощадження, студентам та викладачам було запропоновано проаналізувати власний бюджет, розрахувати бюджет літньої поїздки на відпочинок і в результаті прорахувати, яку кількість грошей вони мають для цього заощаджувати щомісяця. Захід був цікавим і пізнавальним водночас як для студентів, так і для викладачів.

2 листопада серед студентів другого та третього курсу спеціальності Облік і оподаткування був проведений брейн-ринг «Ерудит». Змагалися три команди: Економісти, Фінансисти та Балансисти. Конкурс складався з семи раундів: «представлення команд» (візитна картка); «бліц – опитування»;«ми зможемо»; «колесо фортуни»;«назва рахунка»; «збирачі бухгалтерських проводок» та розгадування ребусів. Гра була жвавою та пізнавальною. Усі команди показали достойнийрівень, у підсумку перше місце посіли ЕКОНОМІСТ, другими були БАЛАНСИСТ, а на третьому місці - ФІНАНСИСТ. Завершилося змагання нагородженням, кожна з команд отримала грамоту та солодкі призи.

Тетяна Романенко,
завідувач відділення економіки, логістики та інформаційних систем

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111