Всеукраїнська науково-практична конференція «Проблеми та перспективи розвитку обліку, логістики та інформаційних технологій в контексті євроінтеграції»

       31 жовтня у ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний коледж» відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Проблеми та перспективи розвитку обліку, логістики та інформаційних технологій в контексті євроінтеграції».

       Робота конференції традиційно відбувалася у формі пленарного засідання та засідання наукових секцій. Учасників конференції привітала директор коледжу Литовченко О.В., яка наголосила на важливості проведення науково-практичних конференцій з метою підвищення освітнього та наукового рівня студентів, педагогічних працівників і молодих учених, реалізації їх творчого потенціалу.

       У наукових доповідях розглядалися актуальні питання щодо розвитку економіки, транспортних технологій та визначальної ролі сучасних комп’ютерних технологій.

       Обрана тема науково-практичної конференції послугувала плідним підґрунтям для обміну думками із зазначеної проблематики. На секційних засіданнях тривали жваві дискусії що до проблем сьогодення. За результатами конференції буде опублікована збірка матеріалів тез учасників конференції.
 
Тетяна Романенко,
завідувач відділення економіки,
логістики та інформаційних систем

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111