ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ІНТЕРНЕТ–КОНФЕРЕНЦІЯ «СТУДЕНТСЬКА НАУКА ІІІ ТИСЯЧОЛІТТЯ: ПОШУКИ, ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ»

       18 травня 2022 року у Ніжинському фаховому коледжі НУБіП України відбулася Всеукраїнська студентська науково-практична інтернет-конференція «Студентська наука ІІІ тисячоліття: пошуки, проблеми, перспективи розвитку». Учасників конференції привітала директор коледжу Олена Литовченко, яка наголосила на актуальності та різноманітті запропонованих студентами тем.
       Під час конференції доповідачами були розкриті питання щодо інформаційної війни; правової протидії російській інформаційній війні; мети, функцій та основної діяльності міжнародної федерації експедиторських асоціацій; рівня споживання біогазу для власного виробництва електроенергії тваринницької ферми з урахуванням надійності роботи біогенератора; торгівельної марки фірми як об’єкту управління і інструменту впливу на споживачів; сільськогосподарської техніки та обладнання для технологій точного землеробства; контрольних пристроїв на автотранспортних засобах; передпосівного обробітку грунту тощо.

       З точки зору змісту, конференція відрізнялася виключно широким колом питань і достатньо професійним рівнем її учасників.

       Програма конференції налічувала близько 70 наукових доповідей від представників семи закладів вищої та фахової передвищої освіти шести регіонів України. Усі присутні ділилися результатами власних досліджень та переймали досвід інших учасників.   

       За результатами конференції буде опубліковано збірник матеріалів та висвітлений на офіційному сайті коледжу за посиланням https://natc.org.ua/content/2022.
       Щиро дякуємо студентам і викладачам, які приймали участь в організації та проведенні конференції.
 
Тетяна Шеїн,
заступник директора з навчально-виховної  роботи

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

 
 

111 111 111 111 111