16 травня у ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний коледж» відбулася Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Студентська наука – 2019. Сьогодення та майбутнє».
![](/media/foto/news/news_20190517_028.jpg)
Робота конференції традиційно відбувалася у формі пленарного засідання та засідання наукових секцій. Учасників конференції привітала завідувач відділення економіки, логістики та інформаційних систем Тетяна Романенко, яка наголосила на важливості проведення науково-практичних конференцій з метою підвищення освітнього та наукового рівня студентів.
![](/media/foto/news/news_20190517_027.jpg)
Під час роботи конференції активно велися дискусії щодо значення дисциплін різного спрямування: технічного, економічного та гуманітарного - у підготовці майбутніх фахівців.
![](/media/foto/news/news_20190517_029.jpg)
Програма конференції налічувала близько 106 наукових доповідей представників 8 закладів вищої освіти України.
![](/media/foto/news/news_20190517_032.jpg)
Усі присутні були дуже активними в процесі обговорення питань, ділилися результатами власних досліджень та переймали досвід інших учасників.
За результатами конференції буде опублікований збірник матеріалів тез учасників конференції.
Наталія Лавська, методист
навчально-методичного підрозділу