23 листопада о 16:00 у Ніжині хвилиною мовчання вшанували пам’ять жертв геноциду українського народу.
В цей день вся Україна схиляє голови перед пам’яттю мільйонів людей, що стали жертвами голодомору 1932-1933 рр. Вони були винні лише в тому, що були українцями, хотіли жити й господарювати на своїй землі.
Ми не в змозі згадати всіх поіменно, бо гинули цілі родини, вимирали села, але й забувати тієї жахливої трагедії не маємо права.
![](/media/foto/news/news_20191125_001.jpg)
Цього року до пам’ятного знаку Жертвам Голодомору та політичних репресій прийшли представники духовенства, очільники міста, депутати, освітяни, громадські активісти, студенти та просто небайдужі містяни і разом з мільйонами українців запалили свічки у пам’ять про тих, хто в 1932-1933 роках загинув унаслідок геноциду.
З пам’яттю у серці,
колектив Ніжинського агротехнічного коледжу