ВШАНУВАННЯ 100-РІЧЧЯ БОЮ ПІД КРУТАМИ

     29 січня – День Пам’яті Героїв Крут, це день мужності та слави наших воїнів. Події сьогодення свідчать, що історія повторюється: як і 100 років тому українська держава виборює свою незалежність та втрачає життя найкращих синів у війні проти Росії.
     Бій під Крутами увійшов в історію як беззаперечний вияв мужності юнаків, які віддали своє життя за незалежність України. Цей подвиг безсмертний. Вшанування їх пам’яті – наш святий обов’язок. Тому колектив навчального закладу кожного року долучається до мітингу-реквієму, який відбувається на території меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут». Нинішній рік не став винятком: делегація співробітників та студентів на чолі директором Оленою Литовченко приїхали до станції Крути, щоб уклонитися подвигу загиблих. У рамках заходів із ушанування 100-річчя бою під Крутами, студенти  коледжу, спільно зі студентами Ніжинського агротехнічного інституту і Барського коледжу транспорту та будівництва, прийняли присягу на вірність Україні.
     Крім того, викладачі коледжу на чолі з керівником фізичного виховання
Юрієм Булавенком узяли участь у лижній ході, яка була організована за ініціативи міської влади міста Ніжина, а черговий гуртожитку Олександр Романенко, разом з товаришем Андрієм Ліпейком, здійснили традиційний пробіг від м. Ніжина до станції Крути, віддавши таким чином шану студентам, полеглим у 1918 році.
Вони полягли тоді, щоб ми жили зараз!
Слава героям Крут! Слава Україні!
 
                                Наталія Шевченко,
заступник директора з виховної роботи

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111