WORLD KINDNESS DAY

       
            Сьогодні, 13 листопада, увесь світ відзначає Всесвітній день доброти (World Kindness Day). Не секрет, що в сучасному світі високих технологій, зі швидким ритмом життя, доброти залишається все менше. Тому такий день потрібен для того, щоб нагадати про мораль і людяність, про чуйність і взаємодопомогу. Робити добро – дуже легко, потрібно лише почати!
       У східних релігіях вважається, що вчинки людини визначають її долю і перевтілення. Тобто, роблячи добрі справи, можна бути спокійним за своє наступне життя. А вчені Мічиганського університету довели, що добрі люди менше хворіють і довше живуть. Це пов’язано з тим, що, роблячи  добро, у людини зростає рівень лімфоцитів і розширюються судини – а значить, серце працює краще. До того ж, організм виробляє ендорфіни, що сприяє профілактиці стресу та депресії.
       Відзначати Всесвітній день доброти дуже просто! Все, що вам потрібно, – це зробити добру справу. Це може бути що завгодно: допомогти дитині чи бабусі, сказати добрі слова рідним або слова підтримки тим, кому вони потрібні. У будь-якому випадку, починати потрібно з себе і тоді світ стане добрішим!

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111