Я ОБИРАЮ НАТК!

Сергієнко Вікторія, випускниця 9 класу Ніжинської гімназії № 3
- Вікторія, чому ти обрала Ніжинський агротехнічний коледж?
Закінчуючи 9 клас, я почала цікавитися інформацією про навчання в коледжах, де є спеціальності, пов’язані з ІТ-технологіями. Після того, як відвідала День відкритих дверей в Ніжинському агротехнічному коледжі – переконалася, що тут піклуються про якість навчання, дбають про дозвілля та розвиток студентів. Крім того, заклад освіти має гарних фахівців та сучасну матеріально-технічну базу.
Я хочу йти в ногу із сучасністю і в майбутньому бути фахівцем своєї справи, тому я обрала спеціальність «Комп’ютерна інженерія».
 

Романович Руслана, випускниця 9 класу Більмачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
- Приємно, що ти надала перевагу Ніжинському агротехнічному коледжу. Звідки дізналася про коледж?
Я маю друзів, які навчаються у НАТК. Вони розповідають про цікаве студентське життя, викладачів, які з розумінням ставляться до різних життєвих ситуацій, допомагають не тільки отримати професійні знання, а й формують готовність до самостійного життя. Тому, коли прийшов час зробити професійний вибір, де здобувати освіту, я обрала Ніжинський агротехнічний коледж. І, знаєте, перше знайомство з ним мене не розчарувало, а навпаки – ще більше привабило. Тому я без жодного сумніву подала документи на омріяну спеціальність «Облік і оподаткування».
 

Косач Ярослав, випускник 9 класу Тиницької ЗОШ І-ІІІ ступенів
- Ярослав, ким ти хочеш стати в майбутньому?
Я хочу стати успішним і кваліфікованим техніком-електриком, а в майбутньому – інженером. На мою думку, – це справжня чоловіча професія.
- Звідки ти дізнався про Ніжинський агротехнічний коледж?
Ми з батьками довго думали, куди я піду навчатися. І от почали шукати сайти закладів освіти, які готують техніків-електриків. Серед великого різноманіття пропозицій ми обрали Ніжинський агротехнічний коледж. Після відвідин закладу – остаточно прийняли рішення вступати саме сюди.
Для мене важливо, що я матиму можливість після завершення коледжу продовжувати навчання за ступеневою системою в одному з найпрестижніших закладів вищої освіти – Національному університеті біоресурсів і природокористування України.
 

Сабешкин Валентин, випускник 9 класу Ніжинської гімназії № 3
- Чому ти обрав Ніжинський агротехнічний коледж?
По-перше, НАТК – найпрестижніший заклад освіти у місті; по-друге, тут є спеціальність «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», яка, на мою думку, є однією з найзатребуваніших в Україні; по-третє, у коледжі є багато безкоштовних гуртків і секцій.
 

Труш Олександр, випускник 9 класу Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ступенів
№ 10
- Олександре, звідки ти дізнався про НАТК?
У Ніжинському агротехнічному коледжі навчався мій старший брат і зараз він – справжній професіонал своєї справи. Я вирішив, якщо я теж хочу бути успішним фахівцем в інформаційній галузі, то маю навчатися у престижному закладі освіти.
Мені дуже подобається навчальний корпус: тут затишно, як вдома. Зараз я займаюся на підготовчих курсах і задоволений рівнем викладання, ставленням викладачів. Буду безмежно радий, якщо успішно складу вступні екзамени і стану студентом саме цього закладу освіти.
 

Крутесь Діана, випускниця 9 класу Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 
- Діано, чому обрала саме Ніжинський агротехнічний коледж?
Мою школу відвідували викладачі та студенти НАТК. Під час зустрічі ми спілкувалися і я з перших вуст отримала відповіді на питання, які мене цікавили. Крім того, тут навчаються мої друзі, які задоволені своїм вибором.
Для мене також важливим є те, що не потрібно їхати здобувати омріяну професію бухгалтера далеко від дому.
 
 
Розмову вела представник студентського
штабу «Абітурієнт» Тетяна Савостьянова

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111