ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ

ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ – це щорічний захід, який надає можливість компаніям, підприємствам і організаціям знайти професіоналів та презентувати себе як роботодавця. Для кандидатів на посади – це шанс знайти роботу в провідних компаніях, це унікальна можливість особисто зустрітись з представниками провідних підприємств, студенти і випускники можуть більше дізнатися про найпростіші й ефективніші методи пошуку роботи, правила поведінки на співбесідах та вимоги роботодавців. А кращі роботодавці українського ринку мають можливість знайти талановитих співробітників, провести моніторинг очікувань і проблем працевлаштування студентів й допомогти їм своїми порадами.

З метою працевлаштування студентів випускних курсів Ніжинського агротехнічного коледжу за сприянням спеціалістів Ніжинського міськрайонного центру зайнятості 10 травня 2017 року було організовано й проведено Ярмарок вакансій.

Зі вступним словом до присутніх звернувся заступник директора Ніжинського центру зайнятості Приходько Ігор Петрович, який акцентував увагу на актуальності проведення подібних заходів, побажав студентам, які завітали на Ярмарок, відповідально поставитися до вибору майбутнього місця працевлаштування та взяти на озброєння надану інформацію.

До уваги студентів-випускників була представлена стіна вакансій, роботодавці надавали інформацію про організацію, вакансії та кар'єрні можливості, рекомендації щодо редагування свого резюме та відповіді на інші питання.

У роботі Ярмарку особисто взяли участь керівники й представники організацій та підприємств міста Ніжина і Ніжинського району, серед яких: ТОВ ВТД «Техно-Т» (директор Тарасенко Валерій Віталійович), ДП «Ніжинський КХП» (інженер з підготовки кадрів Коваленко Віра Дмитрівна), ДС «Маяк» ІОБ НААН (директор Ткалич Юрій Вадимович), ТОВ «Ніжин – Агро» (інспектор з кадрів Чанковська Ірина Миколаївна), СТОВ «РІД» (директор Чуприна Микола Григорович); ДП НВК «Прогрес» (в.о. начальника відділу кадрів Кривецька Олена Володимирівна), ТОВ «НКЗ» (провідний менеджер з персоналу Хачко Тетяна Сергіївна), ТОВ ПКФ «Сяйво» (начальник юридично-правового відділу Ільющенко Сергій Вікторович), ПрАТ «Завод «Ніжинсільмаш» (начальник відділу кадрів Заверткіна Олена Анатоліївна), ДП «НРЗІО» (інспектор з кадрів Ткаченко Тетяна Прокопівна).

Виступаючі знайомили присутніх з організацією, яку представляли, особливостями її діяльності, наявними вакансіями, умовами праці й можливостями відпочинку, соціальними пільгами і гарантіями щодо достойного рівня заробітної плати. Також згадували своїх працівників, що є випускниками нашого навчального закладу.

Презентувала Національний університет біоресурсів і природокористування України Демешкант Наталія Андріївна, професор кафедри менеджменту інноваційної діяльності НУБіП України, доктор педагогічних наук, яка запросила випускників продовжити навчання в стінах базового університету з перспективою подальшого навчання в закордонних університетах, з якими підписані угоди про міжнародну співпрацю.

Студенти випускних груп із зацікавленістю слухали інформацію, яка була представлена їх увазі та задавали питання. Під час заходу було створено всі умови для того, щоб роботодавці та випускники мали можливість провести співбесіди щодо подальшого працевлаштування.

Висловлюємо вдячність організаторам і учасникам Ярмарку вакансій

Оксана Андрущенко,
провідний фахівець з профорієнтації випускників коледжу

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111