З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

       
       28 червня ми відзначаємо велике державне свято – День Конституції України.
       Прийнята 23 роки тому, Конституція увійшла в наше життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України.
       Народження Основного закону країни закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. Це стало найважливішим кроком у забезпеченні прав і свобод людини, сприяло подальшому зміцненню міжнародного авторитету України.
       Відзначаючи це свято, ми повинні пам’ятати, що витоки свого історичного конституційного мислення ми ведемо від видатних вітчизняних державотворців – Володимира Великого, Ярослава Мудрого, Богдана Хмельницького, Михайла Грушевського, Пилипа Орлика.
       Шануймо ті демократичні завоювання, які ми здобули в роки незалежності! Будьмо відповідальні перед Богом, власною совістю, попередніми, нинішніми та прийдешніми поколіннями за свою державу!
       Україна розпочинається із кожного з нас. І нам під силу збудувати суспільство,  у якому б панували гуманізм, демократія, право, закон і справедливість – все те, що декларує і гарантує нам Основний Закон країни.
Наталія Шевченко, заступник директора з виховної роботи

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111