31 травня велика студентсько-викладацька родина Національного університету біоресурсів і природокористування України святкувала 121-річчя. На грандіозному дійстві, яке відкрив ректор університету Станіслав Ніколаєнко, були присутні представники державних органів влади, іноземні партнери, виробничники, відомі науковці, випускники і студенти.
![](/media/foto/news/news_20190603_024.jpg)
Ніжинський агротехнічний коледж вп’яте взяв участь у святкуванні Дня університету. Наш заклад освіти щиро вітав колектив НУБіП України в особі ректора запашним короваєм та теплими словами, демонстрував освітні й наукові досягнення. Крім того, усі учасники свята малиунікальну можливість сфотографуватися із живими скульптурами Миколи Гоголя й Панночки, взяти участь у майстер-класах з миловаріння та виготовлення сувенірів з фоамірану.
![](/media/foto/news/news_20190603_027.jpg)
Свято, як кажуть, вдалося на славу! Усі були в захваті від експозицій, представлених як факультетами університету, так і його структурними підрозділами, активтивно залучалися до участі у майстер-класах, спортивних змаганнях, конкурсах та інших заходах, запропонованих організаторами дійства.
![](/media/foto/news/news_20190603_030.jpg)
Зі святом, флагмане аграрної освіти та науки! Нових спеціальностей, цікавих проектів, потужних наборів, високих врожаїв та вдячних випускників!
Тетяна Шеїн,
заступник директора з навчально-виховної роботи
![](/media/foto/news/news_20190603_033.jpg)
![](/media/foto/news/news_20190603_036.jpg)
![](/media/foto/news/news_20190603_021.jpg)