З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ!

       

      22 січня 1919 року увійшло до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Проголошення Соборності стало історичним актом об’єднання українських земель у єдину державу, основоположною подією для новітнього українського державотворення.
      На жаль, українці змушені відстоювати свою соборність протягом століть. Сьогодні виповнюється 102 річниця від дня проголошення Акту Злуки УНР і ЗУНР, а також сьомі роковини загибелі активістів Євромайдану, Героїв України (посмертно) Сергія Нігояна і Михайла Жизневського, які віддали свої життя за незалежність і соборність України.
      Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Плекаймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятаючи про незліченні жертви, принесені на вівтар незалежності, соборності, державності.
     Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших пращурів! Будемо з трепетом зберігати цей безцінний скарб! Хай береже нас усіх Господь!

 

Наталія Шевченко, заступник директора з виховної роботи

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

 
 

111 111 111 111 111