З нагоди Дня Української Державності, що відзначається в День хрещення Київської Русі, представники студентського та викладацького колективів Ніжинського фахового коледжу Національного університету біоресурсів і природокористування України взяли участь у заходах на рівні міста: урочистому піднятті Державного Прапора України та покладанні квітів до пам’ятного знаку «Герої не вмирають».
![](/media/foto/news/news_20220728_021.jpg)
На запрошення Національного університету біоресурсів і природокористування України співробітники та студенти стали учасниками круглого столу «Українська державність в глобальному вимірі: історія, традиції, спадкоємність».
![](/media/foto/news/news_20220728_013.jpg)
Щиро вітаємо всіх українців з Днем Української Державності! Бажаємо всім нам перемоги і миру, спокою та злагоди, міцного здоров'я, щедрої долі, успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України та її народу! Нехай наші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним!
Наталія Шевченко,
заступник директора з виховної роботи
![](/media/foto/news/news_20220728_015.jpg)
![](/media/foto/news/news_20220728_017.jpg)
![](/media/foto/news/news_20220728_019.jpg)