ЗА КРОК ДО ЗАХИСТУ

       6 червня викладачами циклової комісії технічного сервісу та експлуатації машин і обладнання було проведено попередній захист дипломних проектівстудентів спеціальності 208 Агроінженерія. Студенти презентували свої наробітки, технічні рішення, які рекомендувалися до впровадження.

       Попередній захист дипломних проектів відбувався за присутності керівників проектів та студентів, які безпосередньо мали відношення до цього заходу. На передзахист також були запрошені студенти ІІІ курсу, які мали можливість ознайомитися зі структурою дипломного проекту, і безпосередньо процедурою захисту.

       Доповіді, заздалегідь підготовлені студентами, були короткими, але змістовними. В нихмала бути визначена мета роботи, об’єкт проектування, викладена суть запропонованих заходів та технічних рішень. Обов’язковим елементом доповідей було, звісно, економічне обґрунтування та ефективність розробки, тому що «економіка повинна бути економною». Під час доповіді студентивикористовували демонстраційні матеріали, що сприяло кращому роз'ясненню змісту та призначення розробок у дипломному проекті.
       Подібний досвід проведення попередніх захистів дуже корисний, адже студенти мають змогу спробувати власні сили, щоб зрозуміти, над чим потрібно попрацювати щедо захисту та якими можуть бути запитання членів Екзаменаційної комісії.

        Кожному доповідачубуло надано рекомендації або зроблені акценти, на що необхідно звернути увагу. По закінченню заходу студенти мали можливість отримати консультації викладачів з різних розділів проекту, у тому числі з охорони праці та нормоконтролю.
        Звісно, більшість дипломних проектів ще вимагають доопрацювань, але в цілому результат гарний. Загалом, захід пройшов у жвавих обговореннях, дискусіях та з великою користю для студентів.
 
Олександр Кириченко, голова циклової комісії технічного сервісу
та експлуатації машин і обладнання

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111