ЗАХИСТ ДИПЛОМНИХ ПРОЄКТІВ СТУДЕНТАМИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 141 «ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКА, ЕЛЕКТРОТЕХНІКА ТА ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА»

      22-23 червня 2021 року  на цикловій комісії з електроенергетики та систем автоматизації пройшов захист дипломних проєктів студентами ОКР «Молодший спеціаліст» спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».
       Протягом двох днів працювала Екзаменаційна комісія у складі: Олександра Синявського – голови комісії, доцента кафедри електротехніки, електромеханіки та електротехнологій ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження НУБіП України; Олександра Ландика, завідувача відділення технічно-енергетичних систем та засобів автоматизації; Михайла Олешка, викладача циклової комісії з електроенергетики та систем автоматизації; Романа Залозного, викладача кафедри автоматизації та електроінженерії; секретаря Дмитра Кочура.

      Дипломні проєкти, представлені випускниками, присвячені актуальним темам та виконані на належному рівні.      Студенти впевнено відповідали на запитання членів Екзаменаційної комісії і за результатами захисту отримали позитивні оцінки.

       Викладачі циклової комісії з електроенергетики та систем автоматизації вітають студентів із успішним захистом і бажають професійних та творчих звершень, кар'єрного зростання!

      Студентам, які планують продовжити навчання у стінах Національного університету біоресурсів та природокористування України, бажаємо вдалого старту, успіхів на життєвому шляху! Нехай кваліфікації, які ви отримали, стануть квитком у ваше краще майбутнє!
Роман Залозний,
викладач кафедри автоматизації та електроінженерії

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

 
 

111 111 111 111 111