ЗАХИСТ ЕКОПРОЕКТІВ

13 грудня відбулося засідання екологічного гуртка «Життя в стилі ЕКО», яке проходило за участю адміністрації коледжу, а також постійного нашого партнера, куратора екологічного проекту в місті Ніжині «Врятуй їжачка» Олександра Кириченка. Студенти ознайомили присутніх із цікавими екологічними проектами та макетами модернізованого внутрішнього двору коледжу різних напрямків: від естетично-декоративного, до інженерно-практичного. Незвичайні бесідки, прикраси для клумб, горщики для квітів, ємкості для сортування сміття, тротуарна полімерна плитка, компостна купа, зона відпочинку зі спортивними тренажерами – усе це було представлено до уваги. Студенти іноді бачать те, на що дорослі взагалі не зважають. У цьому і є унікальність, адже очі молоді – погляд у майбутнє.

Екопроекти підготували студенти: Олександр Перевера, Данііл Савченко, Володимир Дмитриченко (група МН161), Тарас Чепурний, Андрій Кошель, Іван Рубан (група ЕН161), Назарій Коваленко, Олександр Шостак, Юлія Проценко, Олександр Шульга, Роман Опанасенко, Андрій Понирко, Єлизавета Благій, Катерина Гунько, Микола Труш, Анастасія Д’яченко (група КН161), Максим Лелетко (група АН161), Оксана Болобан, Наталія Ікальчик, Антон Антоненко, Ілона Баралей, Артем Остапець, Дмитро Семенченко, Вікторія Колоша, Діана Лиштван, Марина Коханенко (група ОН161).

Кращі роботи були відзначені подарунками від Олександра Кириченка, зокрема інженерний макет з використання альтернативних джерел енергії для опалення та освітлення корпусу коледжу, який підготували студенти групи ЕН161 Тарас Чепурний, Андрій Кошель та Іван Рубан, та годинник із залишків гевеї, виготовлений студентом групи АН161 Максимом Лелетком. Усі інші учасники отримали заохочувальні призи.

Студент групи КН161 Олександр Шостак розробив емблему гуртка, яка була презентована на засіданні, що є важливим кроком для подальшої роботи.

Засідання проходило на емоційному підйомі. Творчості, ідейності, креативності не було меж! Усі отримали насолоду та задоволення від заходу.

Насамкінець хотілося б подякувати всім учасникам екологічного гуртка за цікаві ідеї та креативність, Олександру Кириченку – за подарунки, дирекції коледжу – за підтримку та розуміння. Тільки всі разом ми зможемо удосконалити та змінити світ навколо!

Ірина Савченко,
керівник екологічного гуртка «Життя в стилі ЕКО»

 

 

111111