ЗАХИСТ ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТАМИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 208 «АГРОІНЖЕНЕРІЯ»

       15 вересня 2022 року відбувся захист результатів проходження виробничої технологічної практики студентами спеціальності 208 Агроінженерія (групи МН191, МН202ск та МС211ск) у форматі конференції.
Захід передбачав демонстрацію студентами презентацій з представленням виробничих потужностей баз практик, їх підрозділів і основних виробничих показників та оформлення щоденника-звіту з детальним описом конкретних робіт, які виконували студенти під час проходження виробничої практики.
       Базами для проходження практики стали передові господарства Чернігівщини, підприємства ремонтно-обслуговуючої спеціалізації, виробничі підрозділи закладів освіти та підприємства різних форм власності, діяльність яких відповідає профілю спеціалізації студентів.

       Виконуючи програму практики студенти під керівництвом досвідчених наставників мали можливість виконувати роботи безпосередньо в ремонтній майстерні, на пунктах технічного обслуговування машин, майданчиках зберігання сільськогосподарської техніки та технологічної наладки машинно-тракторних агрегатів, агрегатах щодо вирощування сільськогосподарських культур, тваринницьких комплексах, в автогаражах.

       Матеріали, які були представлені студентами на звітній конференції, містили інформацію щодо отриманого досвіду під час безпосередньої роботи в полі, ремонтній майстерні, автогаражах та дозволило їм активно дискутувати з керівниками практики на теми професійного спрямування.

        Дуже цікавими були доповіді студентів, які навчаються за індивідуальним графіком та, нажаль, змогли під'єднатися лише дистанційно, оскільки поєднують освітній процес із роботою за фахом. Вони поділилися власним досвідом застосування теоретичних знань, отриманих у коледжі, у своїй професійній діяльності та підвищенні своєї професійної майстерності.

       Всі присутні на конференції отримали позитивні враження від проведеного заходу, а майбутні випускники підтвердили отримані грунтовні знання та професійні навики, які дозволять їм бути досвідченими фахівцями з агроінженерії (за фахом).
 
Олександр Кириченко, голова циклової комісії
з експлуатації машин і обладнання та
фундаментальних дисциплін
Наталія Лавська, керівник практики

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: nfk_nubip_vstup@ukr.net

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО НАС

 

111 111 111 111 111 111