ЗАХИСТ ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТАМИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 275 «ТРАНСПОРТНІ ТЕХНОЛОГІЇ»

       08 вересня 2022 року відбувся захист звітів про проходження технологічної практики у студентів спеціальності 275 «Транспортні технології» груп ПН191 та ПН202ск.

       Базами для проходження виробничої практики стали провідні транспортні, сільськогосподарські та переробні підприємства Чернігівської області різних форм власності.

       Метою практики було поглиблення та закріплення студентами теоретичних знань щодо організації автотранспортних перевезень та диспетчерському керівництву за роботою рухомого складу, набуття досвіду аналізу результатів роботи автомобілів на лінії, ознайомлення з посадовими обов’язками керівників окремих дільниць з організації процесу перевезень, здобуття навиків оперативного керування процесом перевезень та вантажно-розвантажувальними роботами та керівництва окремими ділянками служби організації перевезень, розвиток професійної самосвідомості та самовизначення студентів.

       Результати виконання програми технологічної практики студенти представили у формі звіту та доповіді, під час якої презентували виконану роботу відповідно до поставлених завдань практики.      Презентації супроводжувалися фотозвітом, де відображалася участь студентів у різних видах робіт, структура рухомого складу бази практики, транспортна документація при перевезенні вантажів (пасажирів).

       Підводячи підсумки та аналізуючи зміст продемонстрованих презентацій, варто відмітити достатньо високий рівень як теоретичних знань, так і практичних  навичок студентів, здобутих під час проходження виробничої практики. Комісія отримала позитивні враження, адже кожен із студентів продемонстрував свою відповідальність, сумлінність та прагнення до вдосконалення.  Практика залишила гарні враження й у самих студентів щодо їх майбутньої професійної діяльності.
 
Любов Дяченко,
голова циклової комісії з транспортних технологій

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: nfk_nubip_vstup@ukr.net

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО НАС

 

111 111 111 111 111 111