ЗАХИСТ ЗВІТІВ ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ ПРАКТИКИ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ З КОМП’ЮТЕРНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ

       З  24 квітня по 12 травня 2023 року студенти  ІV курсу спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія» груп КН191 та КН202ск проходили виробничу переддипломну практику, яка є невід’ємною складовою практичної підготовки фахових молодших бакалаврів.
       Практика проходила відповідно до навчального плану спеціальності, згідно з графіком освітнього процесу та на підставі угод, укладених з підприємствами і організаціями регіону (Виконавчий комітет Ніжинської міської ради, ПрАТ «Завод «Ніжинсільмаш», Управління соціального захисту населення Ніжинської міської ради, АТ «Чернігівобленерго» Ніжинський РЕМ, ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Метекол» та інші). Метою виробничої переддипломної практики є підбір і систематизація матеріалу для написання дипломного проєкту, вдосконалення набутих знань, практичних умінь і навичок, оволодіння практичним досвідом та формування готовності випускників до прийняття самостійних рішень в умовах реального виробництва.
       На завершення керівниками практики від закладу освіти була проведена конференція. Студенти виступили з доповідями та презентаційними матеріалами, засвідчили успішне виконання вимог практики звітами-щоденниками. Завдяки роботі керівників практики від підприємств практиканти мали можливість закріпити й поглибити теоретичні знання, уміння та навички, набуті в закладі освіти. Зараз студенти працюють над останнім етапом навчального процесу – виконанням дипломного проєкту та готуються до його захисту.

       Бажаємо успіхів та натхнення студентам і керівникам дипломних проєктів!
 
Анна Калініченко,
голова циклової комісії з комп’ютерної інженерії

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: nfk_nubip_vstup@ukr.net

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО НАС

 

111 111 111 111 111 111