ЗАХИСТ ЗВІТІВ ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТАМИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 071 ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ

       Виробнича практика з фаху є невід’ємною складовою освітнього процесу в коледжі. Студенти в період практики завершують освітню складову ОПП, закріплюють теоретичні знання безпосередньо у суб’єкта господарювання, набувають  практичних навичок і досвіду організації облікових робіт, проведення внутрішнього контролю та аудиту, ухвалення управлінських рішень за результатами оцінки діяльності.
       Згідно з графіком освітнього процесу студенти ІІІ курсу відділення економіки, логістики та інформаційних систем спеціальності 071 Облік і оподаткування з 13 травня до 07 червня 2024 року проходили виробничу практику,  яка  є  завершальним  етапом підготовки фахівця, а також невід’ємною складовою практичної підготовки фахових молодших бакалаврів. Навчально-методичне керівництво практикою здійснювала циклова комісія спеціальних економічних дисциплін, зокрема її викладачі Наталія Потопальська та Людмила Федоренко.
       Здобувачі освіти проходили практику на підприємствах та в  організаціях відповідно до укладених угод,  а саме:  ТОВ «Ніжин Агро», КП «Виробниче управління комунального господарства», ДП «Ніжинський комбінат хлібопродуктів», ПрАТ «Ніжинський жиркомбінат», ТОВ «НіжинХліб», ТОВ АП «Маяк», ТОВ «Баришівська зернова компанія», ФГ «Кошелівське СВ», ТОВ «КФ " Десна", КП «ВУКГ», Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ніжинської міської ради Чернігівської області, ФГ «Липоворізьке», ФГ СФГ «ЕЛІТА».
       Підсумком проходження виробничої практики стало заповнення студентами звітів-щоденників,  а  також виступи на конференції  з доповідями та презентаціями.

       Здобувачі освіти отримали позитивні відгуки від керівників практики та членів комісії. Віримо, що навики, набуті студентами під час проходження виробничої практики, стануть надійною основою для їхньої професійної діяльності.
 
Людмила ФЕДОРЕНКО,
голова циклової комісії
спеціальних економічних  дисциплін

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: nfk_nubip_vstup@ukr.net

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО НАС

 

111 111 111 111 111 111